lekarz Grażyna Wilczyńska

Alergolog, Pediatra

Najlepsza pani doktor, u jakiej w życiu byłam, a z dwójką dzieci odwiedziłam lekarzy nie mało. Początkowo byłam trochę sceptyczna co jej metod leczenia, ale ponieważ wcześniej moje dzieci były standardowo leczone syropkami na kaszel i od czasu do czasu antybiotykami, co w dłuższej perspektywie nie dawało absolutnie żadnych efektów i co chwilę chorowały będąc w przedszkolu, nie pozostało mi nic innego, jak jej zaufać. Pani doktor wdrożyła długofalowy plan leczenia łącznie z lekami mającymi podnieść odporność u moich dzieci oraz dokładnie wytłumaczyła, jak postępować - pierwsza wizyta z synem trwała prawie dwie godziny! W czasie tej wizyty pani doktor cierpliwie wszystko tłumaczyła tak, abyśmy nie musieli do niej wracać z kolejną infekcją, ale umieli sami zastosować przepisane przez nią leki. W razie wątpliwości pani doktor zawsze odpowiada na smsy bez konieczności jechania do niej na kolejną wizytę. Oczywiście wdrożone leczenie nie pomogło z dnia na dzień, jak ręką odjął. Dzieci faktycznie jeszcze przez jakieś 2-3 miesiące łapały infekcje wirusowe i za każdym razem wdrażałam leczenie według zaleceń pani doktor. Po upływie tych 2-3 miesięcy w ogóle zapomniałam, co to infekcje u przedszkolaków :)) W końcu zaczęliśmy wszyscy normalnie funkcjonować, a nasze dzieci chodzić bez przerw do przedszkola. Serdecznie polecam wszystkim panią doktor!

Witam . Jestem Mama synka Władysława ma 2.5 roku odkąd trafiliśmy do Pani dr.Wilczyńskiej mój synek od roku nie wie co to antybiotyk. szczególności ból ucha czy infekcje . Trzeba zaufać pani dr i uważnie słuchać wskazówek - kierować się nimi a będą 100 % rezultaty . Wspaniała osoba i doktor zawsze doradzi a przede wszystkim wysłucha. Dziękujemy !!!

Witam .

Pani doktor jest niesamowita!! Mój synek ma problemy skórne, z wymiotami, oddechowe, non stop infekcje.. Ile dolegliwości tylu lekarzy. A tylko Pani doktor trafnie postawiła diagnozę i pomogła nam w znalezieniu odpowiednich preparatów i leków, które pomagają naszemu dziecku. Czasu na wytłumaczenie wszystkiego poświęciła naprawdę sporo, bardzo pozytywnie zakręcona osoba, która emanuje wiedzą ale i uprzejmością :)

Ja szczerze odradzam ta panią !!!!!!! Nie raz u Niej już byłam na początku z „ błahymi „ sprawami gdzie zaczęła swoją słynna rozmowę na temat wiruskow , na każdy problem u dziecka tłumaczyła to wirusami : bóle brzucha ( okazaly się zwyczajnymi kolkami ) krostki na buzi ( łojotokowe zapalenie skory ) nie do końca ufałam jej teoriom , ale z polecenia najbliższej mi rodziny co jakiś czas przychodziłam na wizytę . Do tego momentu który okazał się ostatnim : dziecko miało wysoka gorączkę , kaszel i katar . Gorączka utrzymywała się dwa dni , trzeciego dnia udaliśmy się do Pani Wilczynskiej. Stwierdziła u dziecka zapalenie oskrzeli i krtani : przepisała standardowe leki co zawsze : debridat , fortakel , notakel ( zaznaczam ze te same leki dostał przy kolkach , przy Katarze , czy krostach na buzi ) do tego dopisała dwa nowe leki na receptę . Po 2 dniach podawania leków gdzie dziecko dalej miało wysoka gorączkę udałam się do pediatry gdzie ten stwierdził ze jeszcze dwa dni a dziecko wylądowałoby w szpitalu na zapalenie płuc !!!!! Moje dziecko było w bardzo złym stanie , lekarz aż się dziwił czemu takie dostał leki gdzie jeden z tych przepisanych na receptę jest bardzo silny i wywoływał jeszcze większa gorączkę u dziecka !!! Nie jestem za tym aby podawać antybiotyk ale skoro na wszystkie choroby pani Wilczynska tłumaczy się wirusami które są „ normalne „ i dziecko je wydali poprzez stosowanie tych leków a tutaj ewidentnie była potrzeba leczenia antybiotykami to zwątpiłam w jej kompetencje . Dodam ze to tak „ świetny „ lekarz ze „ przepowiedziała „ nam ze dziecko za dwa tygodnie o tej samej godzinie będzie chore bo wiruski znów go zaatakują . Skoro potrafi przewidzieć kiedy koje dziecko będzie chore to może przewidzi tez i koniec świata ???? Odradzam i jeszcze raz odradzam !!!!!!

Jestem zachwycona Panią Doktor pod każdym względem. Bardzo kompetentna, przejma, dusza człowiek. Mój syn chodząc do przedszkola przez 1,5 roku non stop chorował, po wizycie u Pani Doktor i zastosowanym leczeniu przestał chorować, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Poprawę zdrowia syna zauważyli wszyscy: bliższa i dalsza rodzina, nawet panie w przedszkolu pytały co takiego zrobiłam. A ja? Ja polecam Panią Doktor każdemu, daję numer telefonu i gorąco zachęcam, niech spróbują chociaż raz pójść na wizytę, a będą tak samo zachwyceni jak i ja.

Moja córka trafiła do pani dr jak miała 2,5 roku, po kolejnym (3) antybiotyku na nie wiadomo co. Teraz ma 6 lat i odkąd dr Wilczyńska roztacza nadnia opiekę antybiotyki nie wracają. Stosowałam się do wszelkich zaleceń i widzę że to wszystko było warte, każda kolejna infekcja przebirgała z mniejszym natężeniem, a córeczka łatwiej sobie z nią radziła. Pani dr tak mnie przeszkoliła, że potrafię rozpoznac objawy zbliżającego się problemu i dzieki zapisanym specyfikom dzialam wczesniej. Polecam jak najbardziej. Teraz jestem w ciąży i nie wyobrażam sobie żeby nie opiekowała się maluszkiem od samego poczatku!

Wspaniała Pani dr, pomogla moim chłopcom wyjść z refluksu, który przez pozostałych pediatrów, z ktorymi mialam do czynienia, był rozpoznawany jako zapalenie płuc i za każdym leczenie było innym antybiotykiem!!!!!!!!!!Odkąd ta Pani dr "prowadzi" moje dzieci - antybiotyki już od kilku lat są nam obce. Pani dr jest cudowna, nie leczy skutku tylko przyczynę choroby, a to jest najważniejsze. POLECAM.Dojeżdżałam na wizyty aż 50km,ale byłam pewna, że mi pomoże...

Mimo, iż wyprowadziła z antybiotyków dzieci wielu moich znajomych na mnie zrobiła bardzo negatywne wrażenie. Dziecko potraktowała przedmiotowo i po zajrzeniu do gardła kazała dziecku wyjść do taty czekającego na korytarzu by nie przeszkadzał mimo, iż to spokojny 7 latek. Tłumaczyła jak przebiega zawsze choroba i nie słuchała, iż u mojego syna wyglądało wszystko zupełnie odwrotnie. Jak w transie recytowała, że po tak długim truciu antybiotykiem szybko dziecka nie wyleczy-3 razy powtórzyłam, że dziecko w ciągu ostatniego roku brało tylko 1 antybiotyk. Mimo, że w ciągu 7 lat życia dziecka pierwszy raz się zdarzyło by było tak często chory pani dr stwierdziła, że musi chorować we wrześniu, grudniu, lutym i kwietniu a na moje protesty, że do tej pory tak nie chorował powiedziała, że mało zwracam uwagę na swoje dziecko i napewno nie zauważyłam, że chorował.
Szczerze nie polecam-zapisała 13 leków, homeopatyki, sterydy lek na odrobaczenie na wszelki wypadek mimo, że syn był odrobaczany w grudniu/mamy psa/

Zdecydowanie polecam. Dzięki dr Wilczyńskiej uniknęliśmy operacji wycięcia migdałów. Moje dzieci po leczeniu nie zachorowały ani razu przez ponad 7 miesięcy, cały czas chodząc do żłobka/przedszkola! Pani doktor bardzo fachowo tłumaczy objawy i metody leczenia, poświęca pacjentom dużo czasu i naprawdę wzbudza duże zaufanie. Byłam nastawiona sceptycznie, bo trudno było mnie przekonać do homeopatii i innych teorii pani doktor, ale najważniejsze, że te metody działają, a moje dzieci od 2 lat nie brały antybiotyku.

Kiedy mój trzylatek poszedł do przedszkola zaczęła się gehenna. Na zmianę (albo wszystko na raz): kaszel, gorączka, ból gardła, wymioty,wysypki, nieprzespane noce. Lekarz w przychodni - choć miły i troskliwy - nie potrafił skutecznie zaradzić problemom. Przepisywał antybiotyki, zalecał suplementy poprawiające odporność, wysyłał na biorezonans. I żadnej poprawy. Infekcje ciągle wracały. Po trzech miesiącach takiego leczenia powiedziałam: "dość" , choć wiele osób mówiło, że to normalne że maluch tak często choruje, że z czasem nabierze odporności. Z polecenia trafiliśmy do dr Wilczyńskiej. Od tamtego czasu (właśnie minęły trzy lata) moje ...

Od tamtego czasu (właśnie minęły trzy lata) moje dziecko nie brało ani razu antybiotyku!!! W przedszkolu ma bardzo dobrą frekwencję, a najważniejsze, że wszyscy spokojnie śpimy nocą.
I to nie znaczy, że on nie choruje. Choruje, ale jego organizm inaczej reaguje i my inaczej z nim postępujemy. To zasługa Pani Doktor.

Warto iść do Takiej Pani Doktor.