dr n. med. Grażyna Wójcicka

Laryngolog, Foniatra

WIZYTA FONIATRYCZNA Gorąco polecam nie tylko dla nauczycieli, ale także dla wokalistów. P. dr Grażyna Wójcicka jest znakomitą, kompetentną specjalistką. Zbiera dokładny wywiad, przeprowadza wnikliwe badanie, interpretuje wyniki i wszystko doskonale wyjaśnia. Jest uprzejma, cierpliwa i profesjonalna. Wizyta foniatryczna kosztowała 200 zł, w tym badanie specjalistycznym sprzętem, zdjęcia krtani, opis, recepty, skierowania, zalecenia. Otrzymałam listę zasad dbania o głos oraz zalecenia terapeutyczne, które pomogą mi wrócić do zdrowia. Jestem zadowolona na 100 % ☺

WIZYTA FONIATRYCZNA