lek. dent. Grażyna Wojciechowska-Chuchro

Świetny stomatolog. Bardzo miła i konkretna. Wizyte można wyznaczyć szybko co też jest plusem. Interesuje się pacjentem, nie wierci na siłę jak boli, potrafi dać chwilę odpoczynku. Polecam

Po wizycie u Pani Grażyny chyba przestanę się bać dentystów. Praktycznie zero bólu i na prawdę świetnie wykonana plomba. Polecam!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Zawsze bałam się leczenia kanałowego a okazało się, że to żaden strach. Bardzo dobry lekarz. Polecam!

Godna polecenia. Miła i rzeczowa. Stara się jak najbardziej umilić nieprzyjemne zabiegi. Ceny niewygórowane