dr n. med. Grażyna Zwolińska

Neurolog

Dodaj opinię Umów wizytę

Nie wzbudza zaufania . Mało interesuje się pacjentem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIKOMU NIE POLECAM LECZYĆ SIĘ U TEJ PANI DOKTOR. ZAPEWNIAM, ŻE RACZEJ NIE POMOŻE, MAŁO TEGO PACJĘT BĘDZIE W GORSZYM STANIE NIŻ BYŁ. BARDZO MAŁO CZASU POŚWIĘCA SWOIM PACJĘTOM, WOGÓLE Z NIMI NIE ROZMAWIA, JEST NIE UPRZEJMA, NIE MIŁA I DO TEGO BEZCZELNA (I TAK TO MAŁO POWIEDZIANE. NIE KOMPETENTNA !!!!!!!!!!!!!!!!

Niestety Pani doktor nie zna się na problemach pacjentów. Badania przeprowadziła byle jak. Stwierdziła, że wszystko jest w należytej formie. Dopiero po pójściu do fachowca dowiedziałam się co mi faktycznie dolega. Żenada!

Skutecznie "chroni" interes ZUS i orzecznictwa tej firmy, a nie dobro człowieka i pacjenta... dziękuję za obcięcie renty - Marian.

To jest lekarz masarka. Pani doktor jak już nie umie sobie poradzić z tym co jest pacjentowi to umie dać do zrozumienia że ból pacjenta to symulanctwo. "Leczy" jakiś czas a jak już nie ma pomysłu to z pacjentem jak z bydłem postępuje. Nie polecam zwłaszcza młodym osobom bo nic dobrego nie zrobi.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Kraków"?

Szpital Uniwersytecki
oddz.Chorób zwyrodn. i chor. nerw. mięśn.

CM LUX MED
Jasnogórska 11