lekarz Greta Nurkowska

Lekarz rodzinny

Tej Pani nie da się nazwać lekarzem. dwa razy konsultowała mnie. Za pierwszym razem z powodu bólu gardła, które bolało od 3 tygodni i kataru w czerwcu 2021. Stwierdziła, że powiniennem przyjąć "naturalne antybiotyki" - czosnek, cytrynę. Chyba skoro leczę się domowymi sposobami i nie pomaga to warto rozważyć leczenie farmakologiczne. Wg Pani Nie, bo nie ma stanu który byłby na tyle silny, że trzeba coś włączyć. Świetnie, ból gardła był tak ostry, że myślałem, że zwariuje. Prawdziwy lekarz rozpoznał alergię. Kolejny raz był, gdy dzień po usuwaniu ósemek dostałem ...

Kolejny raz był, gdy dzień po usuwaniu ósemek dostałem gorączki 39 stopni, dreszczy, szczękościsku. Podczas rejestracji "awaryjnej" okazało się, że przyjąć mnie może tylko pani (celowo nie piszę lekarz) Nurkowska. Oczywiście jej receptą były witaminy. to nie jest żart, pani wystawiła mi receptę na zestaw witamin. Kazała jeszcze pić gorącą herbatę - świetnie, po ekstrakcji nie wolno przez 3 dni pić gorących rzeczy. Dwa dni później trafiłem na oddział chirurgii szczękowo twarzowej z powodu ropnia i masywnej infekcji opryszczki na ustach, w jamie ustnej i na podniebieniu.

podsumowanie chyba jest zbędne

Moja ulubiona Pani Doktor! Ma nie tylko ogromną wiedzę, ale też całe pokłady dobroci i empatii, które pozwalają i pomagają Jej w holistycznym podejściu do pacjenta. Dobry lekarz i świetny człowiek. Ogromne dzięki!