lek. dent. Grzegorz Andruszkiewicz

Polecam wszystkim. Leczymy się u Pana doktora całą rodziną. Polecamy naszym znajomym, którzy muszą poprawiać a wręcz ratować zęby po fuszerce innych "dentystów". Mój brat chodzi z plombą zakładaną przez Pana doktora już jakieś 25 lat, moja mama zakładała protezy 15 lat temu i do dziś cieszy się pięknym uśmiechem. Na plus zasługuje fakt, że lekarz zawsze wymaga rtg zębów. Podczas wizyty nie spieszy się, wszystko dokładnie tłumaczy. Podczas wiercenia widać że nie ma pośpiechu, stara się wykonać swoją pracę jak najlepiej. To nasz ulubiony dentysta. Pozdrawiam.

Od prawie 25 lat korzystam z moją rodzinką z usług tego lekarza i jestem bardzo zadowolona. Mieszkam w Krakowie i prawie 80km jadę na wizytę. Szczerze polecam. Maria Tenderowicz.

Maria Tenderowicz.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog "?

Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog
NZOZ "Happy Dent" Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
www.happydent1.pl ul. Krakowska 47
Radomsko
Zakład Opieki Zdrowotnej "ELMADENT" s. c.
Szpitalna 14
41-300 Dąbrowa Górnicza