lekarz Grzegorz Babula

Lekarz z powołania! Odpowiedziałam na wszystkie pytania, cierpliwy i empatyczny. Polecam z całego serca

Trafiłam na Pana doktora przy płatnych badaniach prenatalnych , mając dwa wcześniejsze byłam zachwycona. Po dzisiejszych zastanawiam się, jak to możliwe że tacy lekarze, jeszcze pracują...Żarty, które nie były na miejscu, a czas który został mi poświęcony... nie warto tego komentować, poprosiłam o nagranie badania, owszem został nagrany tylko malutki fragment. Z badania tak na prawdę wiem, tylko podstawowe informację, które mógłby udzielić mi mój lekarz prowadzący.

Świetny ginekolog, właśnie prowadzi mi ciąże. Bada zawsze konkretnie,jest miły i przede wszystkim można uzyskać dokładne informacje na temat ciąży. Mimo że teraz leże w szpitalu bez problemu można się z nim skontaktować telefonicznie i dopytać o wszystko. Jak najbardziej polecam.

Polecam każdemu dr Babulę, jest to bardzo miły, sympatyczny lekarz, który dba o pacjentki. Prowadziłam u niego ciążę, byłam bardzo zadowolona, ma nowoczesny gabinet, gdzie można się poczuć komfortowo podczas wizyty, polecam!!!!

Lekarz godny zaufania! chodze do niego od pierwszej wizyty i nigdy mnie nie zawiódł ! prowadził moją ciąze bez zastrzezen ! wszystkie badania co miesiąc usg ! jestem z niego naprawde zadowolona !

Świetny specjalista, moją ciążę poprowadził wzorowo

Świetny specjalista, moją ciążę poprowadził wzorowo

dr Babula pomógł zajść nam w ciąze i prowadził ja cala jestem bardzo zadowolona z jego porad i usług. serdecznie polecam

Nie polecam, moją dolegliwość potraktował lekceważąco, nie udzielił mi należytych informacji na temat leczenia, a wręcz wprowadził w błąd. Musiałam ponownie po u wizycie u niego zasięgnąć opinii sprawdzonego ginekologa, który naprawdę mi pomógł.

super lekarz prowadzil moje dwie ciaze jestem bardzo zadowolona z niego,,,posiada rewelacyjny sprzet okreslil wage mojej corki w 100 procentach

Cudowny Lekarz, i będę powtarzać to każdemu...Korzystałam z Jego usług przed ciążą, jak również prowadzona była u Pana Doktora cała moja ciąża...Lekarz bardzo kompetentny, a gabinet wyposażony w nowoczesny sprzęt, dzięki czemu nie musiałam szukać i jeździć po innych gabinetach aby wykonać różnego rodzaju badania...do samego końca byłam bardzo dobrze traktowana, i w razie różnych sytuacji zawsze był pod telefonem...czułam, że jestem pod świetną opieką...tłumaczył wszystko bardzo jasno, mi jak i mojemu mężowi...POLECAM!!!