lekarz Grzegorz Barciński

Laryngolog

3,3
3,2
3,2

Bardzo dobry lekarz.Pomógł nie tylko mi ale też wielu moim bliskim.Zawsze znajdzie czas dla pacjenta,wszystko dokładnie wytłumaczy,a co najważniejsze pomoże w chorobie.Mogę z czystym sercem polecić tego lekarza wszystkim,w szczególności rodzicom i ich małym pociechom (pan doktor ma super podejscie do dzieci)

Kompetentny, miły, rzeczowy i skuteczny

Kompetentny, miły, rzeczowy i skuteczny

Niestety nic dobrego nie można powiedzieć o tym "lekarzu", to co zobaczyłem w jego gabinecie zdecydowanie odbiega od definicji osoby mającej nieść pomoc innym. Człowiek ten jest nieuprzejmy, arogancki, zarozumiały i zapatrzony w siebie, możliwe, że o osobowości narcystycznej. Nie polecam, a wręcz odradzam. Nie jest to tylko moja opinia - wiem, że znajomi też nie mają dobrego zdania. Trzeba być człowiekiem i mieć serce do ludzi jeśli wybrało się ten zawód, no chyba, że robi się to tylko dla kasy...

cham i prostak chyba ze za kase.Brak czasu arogancja i zero podejścia do pacjeta.