lekarz Grzegorz Bereza

Internista, Pediatra

Bardzo pozytywnie oceniam pana doktora .Podejscie do problemow pacjenta bardzo wnikliwe i profesjonalne,po wizycie u tego lekarza poczułem sie zdrowszy bez żadego lekarstwa.Lekarz jak najbardziej godny polecenia.

Byłam z dzieckiem u doktora już kilka razy i za każdym razem byliśmy potraktowani super. Bez pośpiechu, spokojnie, kompleksowo ( dr zbadał niemowlaka od A do Z a nie tylko skupił się na problemie, z którym przyszliśmy) Odpowiedział na każde pytanie, napisał zalecenia na kartce i wszystko wytłumaczył. Lekarz godny polecenia :)

Bardzo sympatyczny lekarz. Myślę, że wykazuje się dużą empatia. Nie panikuje, nie histeryzuje, nie ocenia, nie ma książkowego podejścia tylko ludzkie. Warto wybrać się na wizytę. Ja napewno wrócę. Polecam.

Pan doktor jest bardzo kompetentny i uczciwie podchodzi do każdego pacjenta. Wizyta u tego lekarza jest bardzo przyjemna - także jedyny lekarz, u którego wizyty bardzo lubi nasza córka :) POLECAM TEGO LEKARZA KAŻDEMU ZNAJOMEMU i wszystkim którzy przeczytają tą opinię także! :) Pacjent

Pacjent