lek. dent. Grzegorz Bienek

Najlepszy dentysta. Został mi polecony przez innego dentystę, który nie mógł poradzić sobie z moim zębem. Ząb został uratowany, a pacjentami Pana Doktora jest cala moja rodzina i przyjaciele. To nie tylko niezastąpiony specjalista, ale również bardzo ciepły, spokojny człowiek, który wprowadza tak przyjemną atmosferę, że nawet moje przedszkolaki chętnie siadają na fotel.

Bardzo polecam Pana Doktora, kilkukrotnie mi pomógł, bezboleśnie, bardzo komfortowo, sympatyczna atmosfera, przystępne ceny. Profesjonalizm na najwyższym poziomie.

A gdzie pan doktor teraz przyjmuje w Tychach. W Diamencie dostałem info, że tam już pana nie ma. Nie chcę leczyć się u kogoś innego, bo nie mam w tym względzie dobrych doświadczeń.

Stomatolog godny polecenia, po 6 miesiacach leczenia trafiłam do pana doktora, do tej pory nie wierzę, że zab dało się uratować. Super spokojny, ciepły. POLECAM

Bardzo sympatyczny lekarz, dobry specjalista, zawsze pomoże pacjentowi nawet jeżeli wejdzie się do niego prosto z "ulicy". Polecam