lekarz Grzegorz Biliński

Nie zgadzam się z opinią pani Górskiej. Wynika z niespełnienia przez lekarza jej oczekiwań. Byłam na wizycie zaraz po niej.

BARDZO DOBRY SPECJALISTA POLECAM Profesjonalnie wykonuje swoją pracę Zleca szereg potrzebnych do diagnostyki badań Sumiennie wykonuje swoją pracę Najlepszy lekarz

Bardzo dobry lekarz Polecam Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta Zleca badania bez problemu nie trzeba prosić POLECAM

Bardzo fajny lekarz. Miły i profesjonalny. Wszystko tłumaczy spokojnie i przejrzyście. Mogę go polecić wszystkim dziewczynom.

Lekarz godny polecenia Diagnostyka to podstawa Lekarz sumiennie wykonuje swoją pracę Godny polecenia

Bardzo dobry lekarz Profesjonalne podejście do pacjenta Bardzo dokładny miły uprzejmy BARDZO POLECAM!!!

Bardzo nie przyjemny lekarz, opryskliwy. Gada sobie coś pod nosem jakby był sam i pacjentka tego miała nie słyszeć. Chamstwo też jest u niego na wysokim poziomie.