lekarz Grzegorz Błąk

Lekarz konkretny,bardzo sympatyczny.Moje wrażenie jest takie, że stara się pomóc.Bardzo mnie dziwią niektóre opinie.

Witam byłem dziś sorze u tego Pana z ręką spuchnietą i po zrobienia RTG i patrzył na to zdjęcie i patrzył i nic nie gadał i dał skierowanie do chirurga A się zastanawiam dla czego on ma na pieczątkę chirug ogólny?to czemu nie zastosował leczenia tylko pcha do nastepnego

Lekarz który ublizal mi podczas zabiegu na temat mojej wagi, poza tym zero z nim kontaktu, wszystkiego musiałam dowiadywac sie od pielegniarek które same nic nie wiedziały. A Starogardzki szpital to syf, kiła i mogiła. zabiegmialmiałam wykonywane w sali która wyglądała jak obskurna piwnica w dodatku z otwartymi drzwiami. Masakra jednym słowem, nigdy więcej tam nie wrócę.

dr mrukowaty może niemowa bełkoce cos pod nosem taki niechlujny i olewający Strach isc do niego bo wiele razy nie trafił jak trzeba trzeba było iśc do innego Niepolecam

Nie miałem nawet okazji podziękować, więc czynię to tą drogą. Dziękuję doktorze. Pacjent z usunietym pęcherzykiem żółciowym ;-)

Bezczelny bada rozebranego człowieka przy innych pacjentach i otwartych drzwiach, diagnoza szczelina odbytu co się w Gdańsku na badaniach okazało totalną bzdurą , nic takiego nie było

po wypadku komunikacyjnym (motocyklem) nie z mojej winy trawiłem do szpitala właśnie w tego lekarza ręce czekałem jakąś godzine zanim mnie przyjął "Wielki Specjalista" tak dobry że złamania kręgosłupa nie dojrzał w odcinku szyjnym jak jego koledzy po fachu. Jeśli miał bym ponownie trafić do Starogardzkich chirurgów (z całej polski lekarze z nich się nabijają) nigdy w życiu pieszo połamany bym poszedł do Kościerzyny

Szybko opatrzył głęboką ranę głowy mojej córki, trochę małomówny, ale na pytania przeze mnie zadane odpowiedział. Uważam go za sympatycznego lekarza.

Wszystko było ok :) widać że interesuje się pacjentem

Wszystko było ok :) widać że interesuje się pacjentem

bardzo dobry specjalista, poświęca pacjentowi odpowiednio dużo czasu i wszystko bardzo dokładnie tłumaczy a do tego bardzo uprzejmy... naprawdę polecam... ;)