Grzegorz Borowiec

Witam ! Nie ma lepszego stomatologa w całych Katowicach !!! Jak lubicie cierpieć i leczyć zęby na chwilę to szukajcie kogo kolwiek. Doktor Borowiec to najlepszy specjalista.

Doktor Borowiec to najlepszy fachowiec w Katowicach. Nigdy nie spotkałam się z tak miłym i kompetentnym stomatologiem. Jego wiedza jest niesamowita, a i podejście do pacjenta również. Pełny profesjonalizm i perfekcja. Mogę polecić tego stomatologa każdemu komu zależy na zdrowych i pięknych żabkach.

Zdecydowanie najlepszy dentysta jakiego spotkałam :) i to będzie mój już jedyny dentysta :)! POLECAM :)

Najlepszy lekarz na świecie :D jak do dentysty to tylko do pana Borowca :D

Najlepszy lekarz na świecie :D jak do dentysty to tylko do pana Borowca :D

Polecam dr Borowca .Uratował mi zęba którego inny lekarz skazał już na kleszcze .Plomba trzyma się już dwa lata.

NIE POLECAM!! Zawsze zakładał mi dobrze plomby lecz teraz robi to niedokładnie. Z przody w jedynce założył mi srebrną plombę mimo to i tak musiałam placic za nia jak za światłoutwardzalną. Juz nigdy tam nie pójdę.

Dr Borowiec jest świetnym fachowcem usunął mi ósemkę bezboleśnie.Polecam

Dr Borowiec jest świetnym fachowcem usunął mi ósemkę bezboleśnie.Polecam

WITAM niepolecam usunol mi zdrowego zeba i to jeszcze potem nastapil problem zrobila sie torbiel pomino jego zaleczenia nic niepomoglo zakonczylo sie szyciem i wizyta na pogotowiu na francuskiej kosc uciska korzen nastepne szycie poco robic przeswietlenie badz popukkac zeba ktory jest chory NAJLEPIEJ WALIC ZNIECZULENIE I RWAC!!! A CZLOWIEK CIERPI NIEPOLECAMMMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!chetnie pobawilabym sie wten sposob jego zabkami

WITAM
poco robic przeswietlenie badz popukkac zeba ktory jest chory
NAJLEPIEJ WALIC ZNIECZULENIE I RWAC!!! A CZLOWIEK CIERPI

Konkretny lekarz bez ściemy i naciągania.

Konkretny lekarz bez ściemy i naciągania.