dr Grzegorz Bubieło

Prawdziwy "dentysta-sadysta" oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu... Profesjonalny, kompetentny, uprzejmy. POLECAM.

Prawdziwy "dentysta-sadysta" oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu...
Profesjonalny, kompetentny, uprzejmy.
POLECAM.

Najlepszy dentysta jakiego miałam. Od większości uciekałam zaraz po znieczuleniu. Do doktora Grzegorza wracam za każdym razem gdy mam problem. Nigdy w życiu nie zmienię juz dentysty :)

SERDECZNIE POLECAM PANA DOKTORA,PROFESJONALNE PODEJSCIE DO PACJENTA,SZYBKO I BEZBOLEŚNIE,POLECAM JUSTYNA

Pierwszy raz byłam u p. Bubieło i muszę powiedzieć że jestem mile zaskoczona. Panicznie boję się fotela i jak mogę unikam stomatologów. Ale czas zdobyć się na odwagę i uratować ząbki. Pan Grzegorz znieczulił miejscowo ząbek i zrobił to wyjątkowo bezboleśnie. Bez stresu siedziałam na fotelu godzinę jak na moje tchórzostwo. Miły młody człowiek i przede wszystkim b. dobry specjalista. Druga wizyta już za tydzień. Polecam

Pełny profesjonalizm. Miły i uprzejmy. Gorąco polecam!! Uratował te zęby, których inni nawet nie chcieli leczyć!!!!

Stanowczo polecam,wyrwane cztery ósemki u p.Grzegorza Bubieło który jest również chirurgiem nikomu innemu bym nie powierzył tego zadania. Pełna fachowość,dobre ceny gość bardzo dobrze zna się na swojej pracy.

Pełna fachowość,dobre ceny gość bardzo dobrze zna się na swojej pracy.

Polecam,polecam,polecam! Dolna siódemka z mocno zakotwiczonym korzeniem usunięta bez dłutowania,szarpania,prawie bezkrwawo,szybko i bezboleśnie. Dziękuję Panu, Panie Doktorze:)

Polecam,polecam,polecam!
Dziękuję Panu, Panie Doktorze:)