lekarz Grzegorz Buczek

Lekarz z pozoru miły i pomocny, niestety w dalszej diagnostyce jest srednio przystepny. W wolnej chwili w rozmowie z pacjentem gwiżdze, co jest nie do przyjecia. Przy infekcji intymnej stosuje stare metody, powtarza leki oraz leki, które nie są już produkowane. Lekarz błędnie wystawia recepty, łaskę robi jak ja zostawia w rejestracji. Robi pretensje jak się idzie z poprawa recepty do innych lekarzy, bo przecież każdy ma ochotę i czas na przyjazd do szpitala. Nie empatyczny, przy rozmowie o prośbę o skierowanie do innego lekarza stwierdził, że panikuje i że mam focha. A sam stwierdzil, ze na moj przypadek skonczyla mu sie koncepcja. Szczyt bezczelności. Generalnie nie polecam.

Doktor prowadził moją ciążę nie od początku bo dopiero od ok. 6 miesiąca i niestety strasznie niekompetentny lekarz. Na każdej wizycie wydawało mi się że czerpie dziwną satysfakcję, kiedy mnie badał. Pokazałam mu badania które mi zlecił inny lekarz a on mi je zabrał, schował do karty i nie chciał oddać bo stwierdził, że miałam je robione za darmo w jego szpitalu. Następnie poprosiłam aby zrobił mi USG, bo jak w każdym trymestrze powinnam mieć wykonane USG a on nie chciał mi go zrobić bo stwierdził, że nie płacą mu za robienie USG. Ciekawe tylko po co mu komputer i sprzęt do robienia USG w gabinecie. Niestety chyba najgorszy lekarz do jakiego miałam nieprzyjemność chodzić. Nigdy więcej.

Super lekarz godny polenienia wysłucha, wytłumaczy chorobę, poprostu ma podejscie do pacjentki. Uważam ze jest godny polecenia,i szczeże go polecam :-)

Niesamowity fachowiec...poprowadzi do konca, kompetentny, nie wylicza czasu na pacjantkę....

Zdecydowanie polecam tego lekarza kazdej kobiecie będącej w ciązy.Dr Buczek jest osobą kompetentną,być moze nie tryska humorem i w kontakcie z pacjentką jest raczej poważny,ale to bardzo dobry fachowiec.Bardzo indywidualnie traktuje każdą kobietę,jezeli sytuacja jest naprawdę uzasadniona nie robi problemu z wystawieniem zwolnienia.Mnie osobiscie bardzo pomógł.

Po prostu trzeba iść i się sammeu przekonac!

Po prostu trzeba iść i się sammeu przekonac!

Lekarz a przede wszystkim człowiek o wielkim sercu,który jest świetnym specjalistą.Słucha swoje pacjentki,doradza jeżeli pojawiają się wątpliwości i pytania z naszej strony.Z czysty sumieniem polecam tego specjalistę.

Wybrałam doktora Buczka drugi raz, w listopadzie będę rodzić i zrobiłam to z pełną świadomością.

Mily i uprzejmy,duze poczucie humoru. Wyrozumialy i cierpliwy.

Mily i uprzejmy,duze poczucie humoru. Wyrozumialy i cierpliwy.

Madry, delikatny ,czuły. Bardzo uczciwy i pracowity. Swietny fachowiec,dobry człowiek. Lekarz z powołania , bez zadęcia i zawsze do dyspozycji swoich pacjentek.