lekarz Grzegorz Buczek

Super lekarz godny polenienia wysłucha, wytłumaczy chorobę, poprostu ma podejscie do pacjentki. Uważam ze jest godny polecenia,i szczeże go polecam :-)

Zdecydowanie polecam tego lekarza kazdej kobiecie będącej w ciązy.Dr Buczek jest osobą kompetentną,być moze nie tryska humorem i w kontakcie z pacjentką jest raczej poważny,ale to bardzo dobry fachowiec.Bardzo indywidualnie traktuje każdą kobietę,jezeli sytuacja jest naprawdę uzasadniona nie robi problemu z wystawieniem zwolnienia.Mnie osobiscie bardzo pomógł.

Madry, delikatny ,czuły. Bardzo uczciwy i pracowity. Swietny fachowiec,dobry człowiek. Lekarz z powołania , bez zadęcia i zawsze do dyspozycji swoich pacjentek.

Niesamowity fachowiec...poprowadzi do konca, kompetentny, nie wylicza czasu na pacjantkę....

Lekarz a przede wszystkim człowiek o wielkim sercu,który jest świetnym specjalistą.Słucha swoje pacjentki,doradza jeżeli pojawiają się wątpliwości i pytania z naszej strony.Z czysty sumieniem polecam tego specjalistę.

Po prostu trzeba iść i się sammeu przekonac!

Po prostu trzeba iść i się sammeu przekonac!

Wybrałam doktora Buczka drugi raz, w listopadzie będę rodzić i zrobiłam to z pełną świadomością.

Mily i uprzejmy,duze poczucie humoru. Wyrozumialy i cierpliwy.

Mily i uprzejmy,duze poczucie humoru. Wyrozumialy i cierpliwy.