Grzegorz Buławski

Chirurg ogólny, Ortopeda

2,5
2,2

Lekarz bardzo kompetentny i rzeczowy. Myślę, że dzięki Niemu chodzę. Trafiłem do doktora Buławskiego po trzech nieudanych operacjach na endoprotezę biodra. Naprawił to co inni zepsuli i teraz chodzę coraz lepiej. A przy tym sympatyczny i z poczuciem humoru. Polecam jak najbardziej.

Dla mnie jako lekarz jest ok. Konkretny i kompetentny. Bez zbędnych pogaduszek. Wszystko wyjaśnia bez problemu i odpowiada na każde pytanie. Niczego więcej nie trzeba od lekarza. Ja osobiście polecam.

Dla mnie jako lekarz jest ok.
Konkretny i kompetentny. Bez zbędnych pogaduszek.
Wszystko wyjaśnia bez problemu i odpowiada na każde pytanie.
Niczego więcej nie trzeba od lekarza.
Ja osobiście polecam.

Lekarz bardzo kompetentny i rzeczowy, zawsze tłumaczy swoje postępowanie w trakcie wizyty, jest na bieżąco z obecnymi metodami leczenia i trendami w medycynie. Przy tej ilości pacjentów, która jest chętna aby się dostać do doktora Buławskiego nie ma czasu na nieistotne pogaduszki - doktor próbuje pomóc jak największej ilości osób, wystarczy słuchać co mówi i nie wtykać swoich trzech groszy. Jeżeli ktoś chce pogadać od serca i się pożalić ogólnie na kiepskie warunki to albo trzeba odwiedzić psychologa i się wyżalić albo napisać skargę do swojego "polityka" na kiepskie warunki w "służbie zdrowia".
Niezadowolenie wyrażają pacjenci którym się wydaje że wiedzą co im dolega i jak to wyleczyć a lekarz jest im tylko potrzebny aby na kogoś zrzucić własne błędy w trakcie "leczenia".

Zgadzam się z opiniami negatywnymi. Pierwszy raz w życiu spotkałam się z takim aroganckim zachowaniem lekarza. Brak zrozumienia, Pan przemądżały i bezczelny. Wszystko wie najlepiej a ludzi traktuje przedmiotowo. Szczerze nie polecam wizyt u tego lekarza. Strata czasu.

Najgorszy lekarz u jakiego byłam! Jestem po operacji halusków. Ten "specjalista" powiedział żadnych ćwiczeń, żadnych rehabilitacji, żadnych wkładek czy specjalnych butów. Po 8 tygodniach zesztwnial mi palec i zapadły się mięśnie w prawej stopie. Stwierdził to rehabilitant do którego jednak postanowiłam pójść. Gdy przedstawiłam lekarzowi sytuację on stwierdził że co ja opowiadam jak w STOPACH NIE MA MIĘŚNI... Mówi to ortopeda..Gdy mówiłam że mnie bolą mnie mięśnie i ciągną ścięgna usłyszałam że operacja była na kości a nie na ścięgnach więc co ja mu gadam że cokolwiek boli. Poprostu brak słów. Ani razu nawet nie dotknął stóp nie zlecił prześwietlenia po operacji bo napewno wszystko jest dobrze. Stwierdził że już nie widzi problemu i zakończył leczenie kierując do medycyny pracy. Tam gdy lekarka tylko złapała mnie za stopę powiedziała że jest masakra i jak najszybciej powinnam iść na rehebilitacje oraz że jestem nie zdolna do pracy. Bardziej przejęła się moim losem niż on..

Brak empatii i wielka wiara w swoją nieomylność, tylko ja mam rację i co mi tu pacjent bzdury opowiada. Wrażenia z wizyty negatywne.

Brak słów. Pacjentów traktuje jak zło konieczne, notorycznie spóźnia się, co gorsza nie stosuje podstawowych zasad reżimu sanitarnego, tak nieodzownego w pandemii (nie raczy stosować maseczki, podczas pobierania krwi nie zakłada rękawiczek!), na zwróconą uwagę reaguje opryskliwie i odmawia wykonania opłaconego wcześniej zabiegu ze względu. Zgłosiłem ten fakt macierzystej przychodni, ale po 2 miesiącach rzekomego wyjaśniania "stwierdzono brak dowodów na takie postępowanie lekarza", co wprost sugeruje, że pacjenci są obarczeni poważną wadą wzroku. Żałosne.

Dzieląc się swoją opinią twierdzę, że Pan doktor jest wyśmienitym lekarzem ortopedą bo taki miałam problem. Muszę napisać, że jest konkretny, rzeczowy, profesjonalny, uprzejmy czyli wszystko to co powinno cechować każdego lekarza. Nie miałam oczekiwań aby Pan doktor dodatkowo zabawiał mnie skeczami więc negatywnych odczuć - brak. Pozdrawiam

Całe szczęście opinie mnie nie zniechęciły a zachecenie moich rodziców wygrało. Pan doktor byl przy operacji mojej mamy i kolano po operacji w ogóle nie spuchło. Mimo pozornego chaosu w szpitalu, to lekarze sa skupieni na tym co najważniejsze, wyleczeniu pacjenta! U mojego taty tylko na podstawie koloru krwi (pobranej do zastrzykow z osocza) stwierdził kwas moczowy, który zniszczył mu stawy. Mam 31 lat i wszyscy lekarze chcieli pakowac w moje kolana tragicznie drogie zatrzyki, dopiero Pan doktor dokładnie zbadał kolana, nie rzucal jakże glupich tekstów, ze 'chrzastka zniszczona przez życie' tylko naprawdę chciał pomóc. Skończyło sie tylko na structum i witaminie c i moge znowu jeździć na nartach, śmigać po górach. Przy kazdej wizycie lekarz tlumaczyl dokladnie co sie dzieje ze stawem, (ma zresztą zestaw kolan w gabinecie :D), jak dbac o stawy. Plus jest szalenie inteligentnym człowiekiem❣️polecam calym sercem

Kompetencje, podejście do pacjenta, tłumaczenie schorzenia w sposób prosty i przystępny. Wizyta przebiegła w miłej, zrelaksowanej atmosferze. Polecam 😊