lekarz Grzegorz Celban

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Pierwszy raz spotkaliśmy Doktora na konsultacji na chemioterapii. Wystraszeni przed operacją, nie wiedzieliśmy o co pytać, gdzie iść itd. Doktor najpierw opowiedział krok po kroku co nas czeka, później odpowiedział na pytania, te zadane i te o, których nie pomyśleliśmy (to był pierwszy nowotwór w mojej najbliższej rodzinie), był cierpliwy. Cały czas mieliśmy kontakt telefoniczny, wszystko odbyło się tak, jak zapewnił nas Doktor. Przed operacją poważna rozmowa, bardzo taktowna i pomimo strachu, chory w pełni zaufał Doktorowi, ja też. Ta rozmowa sprawiła, że poczułam siłę i mogłam wspierać chorego. Lekarz nie lekceważył rodziny, znalazł dla mnie czas między kolejnymi operacjami, a naprawdę ma ich dużo. Po operacji stale doglądał pacjenta. Zawsze dokładnie badał, nie wystarczała mu odpowiedź, że jest ok. Przy tym zagadywał rozmową, o rzeczach ważnych dla chorego, np. motocyklach, ich markach, pojemnościach itp. Nie raz spędzał więcej czasu przy pacjencie , który był po zabiegu, a On miał wtedy dyżur na oddziale. Szczerze polecam dr. Celbana. To naprawdę wspaniały lekarz, który sprawi, że mając świadomość tej strasznej choroby, jaką jest rak, znajdziemy siłę i będziemy z nim walczyć. Cieszę się, że na naszej drodze do zdrowia stanął właśnie dr Celban, dziękuję

Byłam bardzo wylękniona moją diagnozą choroby .Po wizycie i rozmowie z lekarzem ,oraz jego spokojne wytłumaczenie co do mojej choroby poczułam się pewniej i bezpiecznie.Jest lekarzem godnym do polecenia. Miły sympatyczny .a to dużo daje choremu gdy czuje się że lekarz jest bardzo dobrym specjalistą