lekarz Grzegorz Chomont

Neurolog

Super lekarz profesjonalne podejście do pacjenta . Bardzo dobry człowiek szanujący swoich pacjentów. Leczenie dobiera profesjonalnie do choroby . Oby więcej takich lekarzy . Polecam 10/10. Pozdrawiam Pana Grzegorza

Dzień dobry. Pozdrawiam. Czas poświęcony na uleczenie był bardzo miły. Zabiegi Pana Grzesia są bardzo przyjazne układowi nerwowemu. Po pięciu wizytach byłam już spokojna jak baranek. Rezultat taki jak oczekiwałam. Pozdrawiam. Dziękuję.

Naprawdę świetny lekarz, bardzo miły, uprzejmy oraz profesjonalny. Wspaniałe podejście do pacjenta. Mam nadzieje, że na świecie jest więcej takich lekarzy.

Jestem pacjentka p.doktora od wielu lat. Pan Doktor jest uprzejmy,mily i rzeczowy i kompetentny.Zawsze poświęca tyle czasu ile potrzeba na tlumaczenia i wyjasnienia. Godny polecenia.

Jestem pacjentka p.doktora od wielu lat.
Godny polecenia.

Bardzo dobry lekarz.Korzystam z wizyt u p.doktora od wielu lat.Jest kompetenty,uprzejmy.Swietne podejscie do pacjenta a takze problemow zdrowotnych.

Bardzo dobry lekarz. Mily uprzejmy. Ma ekstra podejscie do pacjenta. Zawsze odpowiada na wszystkie pytania konkretnie i rzeczowo.

Dokładnie. Leżałem na neurologii w sędziszowie i z opowieści rodziny to zero jakiego kolwiek poszanowania pacjenta i odpowiedzi na temat choroby. Z opowieści znajomego 1 na 10 osób z wyjdzie z tamtą zywa.

Bardzo chamski i arogancki człowiek kierownik w szpitalu w sędziszowie wg mnie nie nadaje się na takie stanowisko