lek. med. Grzegorz Chruściel

Ginekolog położnik, Ginekolog

(terminy wizyt mogą być ustalane również telefonicznie -502640029- nawet w przypadku braku miejsc w kalendarzu. W miarę możliwości staram się być dostępny w gabinecie przez 7 dni w tygodniu)
Pracę w mojej specjalizacji, rozpocząłem w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.
Jest to ośrodek, który zajmuje się najcięższymi powikłaniami ciąży w Polsce.
Następnie pracowałem w Katedrze i Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej w Warszawie, której kierownikiem był Krajowy Konsultant w dziedzinie ginekologii onkologicznej.
Wiedza i doświadczenie zdobyte w wymienionych ośrodkach procentuje w trakcie obecnej pracy zawodowej na Oddziale Położnictwa i Ginekologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej gdzie pracuję na stanowisku starszego asystenta jako specjalista ginekolog- położnik oraz w prywatnej specjalistycznej praktyce lekarskiej na ul. Narutowicza 65 w Białej Podlaskiej.

Znajomość języków obcych: Angielski

Wykonywane badania:

- Prowadzenie ciąży, badania prenatalne
- USG ciąży ”Color Doppler” - przepływy naczyniowe
- USG ginekologiczne ”badania dopplerowskie”
- Badania profilaktyczne, cytologia
- Antykoncepcja
- Menopauza (Hormonalna terapia zastępcza)
- Diagnostyka i leczenie niepłodności

Na wizytach prywatnych owszem wspaniały lekarz ale na oddziale intensywnej tak nie ma nic do powiedzenia przy Kisielu, a ja wybrałam wizyty u niego ze względu na to ze jak będę w szpitalu to podejmie jakieś decyzję i coś zarządzie. Dziewczyny równie dobrze można chodzić do lekarza który nie pracuje w szpitalu. Kisiel rządzi.

Cieszę się, że po tych opiniach i wstępnej rozmowie z lekarzem zdecydowałam się na wizytę ( mój ma miesiąc urlopu! ). Dr Chruściel to przyjazny lekarz, można czuć się dość swobodnie, wzbudza zaufanie i dba o pacjentkę. Dzięki całej tej sytuacji będę mogła zmienić lekarza, jest bardziej zaangażowany i lepiej i spokojniej tłumaczy co się dzieje. Ważne jest to, że zrozumiałym językiem! Dobry specjalista!

Polecam Bardzo gorąco znakomity lekarz :) dzięki niemu wszystko jest okej dziękuję i zawsze będę do Niego chodzić :)

Najlepszy lekarz z jakim miałam przyjemność . Konkretny z dużą dozą empatii. Zdecydowanie polecam!

U Pana dr leczę się już od kilku lat i gorąco polecam. Świetny specjalista z poczuciem humoru :) - Anna

Najlepszy ginekolog u którego miałam przyjemność się leczyć! Profesjonalne podejście w każdym calu! Polecam - Joanna

Wspaniały lekarz!!! Prowadziłam u niego ciążę. Na każdej wizycie wszystko dokładnie wyjaśniał i sprawdzał w USG czy z maluszkiem jest w porządku. Wykonał mi badania prenatalne, był zawsze dostępny i służył pomocą. Mówił, że gdyby się coś działo to mogę dzwonić o każdej porze....a co najważniejsze zamienił się dyżurami by móc być przy moim porodzie za co będę mu wdzięczna do końca życia.

Swietny lekarz. Bardzo denerwowalam sue wizyta u ginekologa jednak dr Chrusciel zmienil moje podejscie. Zdecydowanie polecam!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora, poswięcił mi tyle czasu ile chciałam, bardzo miły ze specyficznym poczuciem humoru, który sprawia że wizyta jest przyjemniejsza. Polecam

Witam. Prowadzę ciążę u Doktora Chruściela i jestem b. zadowolona! Zawsze idę do niego z uśmiechem na twarzy, bardzo lubię jego poczucie humoru i podejście do pacjenta. Może narzekacie, że wyjątkowo zajmuje się pacjentami, które prywatnie się u niego leczą ale moje drogie Panie w obecnych czasach wszędzie tak jest. Uważam, że Pan Doktor Chruściel nie jest jeszcze zniszczony i stara się o pozyskanie pacjentek przez co naprawdę można liczyć na fachowe podejście do sprawy. 100 razy wolę Pana Chruściela od doktora Kisiela, dla którego nawet jak chodzisz prywatnie i ...

Witam.
Prowadzę ciążę u Doktora Chruściela i jestem b. zadowolona! Zawsze idę do niego z uśmiechem na twarzy, bardzo lubię jego poczucie humoru i podejście do pacjenta. Może narzekacie, że wyjątkowo zajmuje się pacjentami, które prywatnie się u niego leczą ale moje drogie Panie w obecnych czasach wszędzie tak jest. Uważam, że Pan Doktor Chruściel nie jest jeszcze zniszczony i stara się o pozyskanie pacjentek przez co naprawdę można liczyć na fachowe podejście do sprawy. 100 razy wolę Pana Chruściela od doktora Kisiela, dla którego nawet jak chodzisz prywatnie i tak jesteś Panią X a na zainteresowanie w szpitalu nawet nie masz co liczyć. Pozdrawiam