Grzegorz Cybulski

Świetny lekarz! Szybka i trafna diagnoza, fachowa i profesjonalna pomoc, genialne podejście do pacjenta i bardzo miła atmosfera. Serdecznie polecam.

Póki co najlepszy stomatolog w kedzierzynie kozlu i okolicy u ktorego mialam okazje byc. Mily kompetentny bardzo dokladny w swej pracy. Osrodek wyposazony w najnowoczesniejszy sprzet. Ceny troszke wysokie ale naprawde warto. Na dzisiejszy dzien nie wyobrazam sobie leczenia zebow w innym mejscu.

Bardzo profesjonalny lekarz z podejściem do klienta. Armosfera w gabinecie miła i przyjemna, zero stresu i strachu. Wszystko pięknie i dokladnie tłumaczy zanim zabierze się do pracy, więc pacjent jest dobrze poinformowany o przebiegu leczenia. Wszystkie zabiegi przebiegły szybko, sprawnie i na tyle bezboleśnie na ile to było możliwe. Panie na recepcji bardzo pomocne i zawsze uśmiechnięte.

Podejscie do dziecka normalne choc balo sie po innych przejsciach gabinet jak kazdy najlepiej jak samodzielnie oceniamy i zobaczymy

Generalnie polecam.Fachowo miło.Drogo? Wydaje mi sie ze jak za taki standard i sprzęt normalna:-) polecam

Chcialbym sprostowac poprzedni post, nie dotyczy on doktora Cybulskiego, za zaistniala pomylke przepraszam

witam jestem zalamana wizyta ,to zwykli zdziercy moje dziecko nawet na fotel nie usiadlo a piec dych trzeba bylo zaplacic nie polecam i odradzam Pani w fartuszku nie mila wcale nie zachecala dziecka zeby usiadlo tylko mowila ze strzela fochy jestem rozczarowana bo na miescie slyszalam ze jest super u nich tylko nie wiem co to super oznacza ?

Pan doktor miły,i kompetentny co jest ważne w tym zawodzie. Trochę drogi,ale cóż każdy jest inny i inaczej się ceni,ogólnie polecam jeśli ktoś ma kase na swoje zęby.

Jestem jednym z pierwszych pacjentów w Kędzierzynie-Koźlu. Odkąd poznałem dr Cybulskiego nigdy nie miałem obiekcji i bez wahania umawiałem się na kolejne wizyty. "Profesjonalista w pełnym uzębieniu" :) Takich lekarzy jest nam potrzeba. Ostatnio poddałem się wstawieniu implantu- strach został obalony, a sprawność i fachowość dr Cybulskiego przyczynyniły się do tego, że już po 50 minutach było po wszystkim. Polecam, polecam, polecam /kt/

Polecam naprawdę!! jedyny dentysta, który w nagłych przypadkach przyjedzie nawet w niedzielę.