Grzegorz Cybulski

Póki co najlepszy stomatolog w kedzierzynie kozlu i okolicy u ktorego mialam okazje byc. Mily kompetentny bardzo dokladny w swej pracy. Osrodek wyposazony w najnowoczesniejszy sprzet. Ceny troszke wysokie ale naprawde warto. Na dzisiejszy dzien nie wyobrazam sobie leczenia zebow w innym mejscu.

Bardzo profesjonalny lekarz z podejściem do klienta. Armosfera w gabinecie miła i przyjemna, zero stresu i strachu. Wszystko pięknie i dokladnie tłumaczy zanim zabierze się do pracy, więc pacjent jest dobrze poinformowany o przebiegu leczenia. Wszystkie zabiegi przebiegły szybko, sprawnie i na tyle bezboleśnie na ile to było możliwe. Panie na recepcji bardzo pomocne i zawsze uśmiechnięte.

Chodzę do doktora Cybulskiego do gabinetu w Zdzieszowicach, bo tam też przyjmuje. Zaczął zajmować się moimi zębami w 2006 roku jeszcze w gabinecie w Gliwicach. "Poszedłem" za nim do Zdzieszowic, bo podoba mi się jego podejście do pacjenta. Najpierw mówi w czym problem, potem jakie są sposoby leczenia a potem wybiera taki sposób, który jak najlepiej odpowiada potrzebom pacjenta. Nigdy nie miałem żadnych problemów z założonymi plombami, mam zrobione dwie "kanałówki" (4 lata temu) i także żadnych problemów. Co pół roku jeżdżę na "przegląd" zębów żeby szybko wykryć problemy, ale na razie nic złego się nie dzieje.

Jestem jednym z pierwszych pacjentów w Kędzierzynie-Koźlu. Odkąd poznałem dr Cybulskiego nigdy nie miałem obiekcji i bez wahania umawiałem się na kolejne wizyty. "Profesjonalista w pełnym uzębieniu" :) Takich lekarzy jest nam potrzeba. Ostatnio poddałem się wstawieniu implantu- strach został obalony, a sprawność i fachowość dr Cybulskiego przyczynyniły się do tego, że już po 50 minutach było po wszystkim. Polecam, polecam, polecam /kt/

Jestem po kilku wizytach u pana doktora i mogę szczerze, NAPRAWDĘ SZCZERZE go polecić. Ceny nie należą może do najmniejszych ale w cenie mam fachowość, wspaniałe podejście do pacjenta i profesjonalny sprzęt. Jeszcze kilka wizyt przede mną ale nie mam obaw. Zabiegi przeprowadzane do tej pory przebiegały bezboleśnie. Nie czekajcie na ból tylko idźcie do doktora Cybulskiego. Naprawdę warto. Grzegorz

Grzegorz

Generalnie polecam.Fachowo miło.Drogo? Wydaje mi sie ze jak za taki standard i sprzęt normalna:-) polecam

Chcialbym sprostowac poprzedni post, nie dotyczy on doktora Cybulskiego, za zaistniala pomylke przepraszam

Podejscie do dziecka normalne choc balo sie po innych przejsciach gabinet jak kazdy najlepiej jak samodzielnie oceniamy i zobaczymy

Bardzo dobry stomatolog rewelacyjnie wyleczone dwa zęby - leczenie kanałowe pod mikroskopem. Muszę dodać, że wcześniej te dwa zęby potwornie mnie bolały, a jeden z nich miał tylko kawałek ścianki, reszta czyli 3/4 to ubytek, tym bardziej leczenie kanałowe wymagało tego, aby się cały nie rozkruszył. Był to dość skomplikowany zabieg trwający w sumie kilka godzin. Z efektów jestem bardzo zadowolona. Świetne i bardzo profesjonalne wykonanie przez Pana Doktora.

Pan doktor miły,i kompetentny co jest ważne w tym zawodzie. Trochę drogi,ale cóż każdy jest inny i inaczej się ceni,ogólnie polecam jeśli ktoś ma kase na swoje zęby.