Grzegorz Cybulski

Od dawna bałem się wizyty u stomatologa. Już się nie boję:) i teraz chętnie będę dbał o zęby. Miła i PROFESJONALNA obsługa.

Jestem po kilku wizytach u pana doktora i mogę szczerze, NAPRAWDĘ SZCZERZE go polecić. Ceny nie należą może do najmniejszych ale w cenie mam fachowość, wspaniałe podejście do pacjenta i profesjonalny sprzęt. Jeszcze kilka wizyt przede mną ale nie mam obaw. Zabiegi przeprowadzane do tej pory przebiegały bezboleśnie. Nie czekajcie na ból tylko idźcie do doktora Cybulskiego. Naprawdę warto. Grzegorz

Grzegorz

Cena za dwa zęby na podtlenku azotu. Chodzę do Pana doktora z moim 4 letnim dzieckiem, robimy zabiegi na gazie rozweselającym jestem zachwycona, bo w końcu moje dziecko ma wyleczone zęby , bez płaczu , histerii i chętnie tam wraca. Dziękuję Panu.

Chodzę do doktora Cybulskiego do gabinetu w Zdzieszowicach, bo tam też przyjmuje. Zaczął zajmować się moimi zębami w 2006 roku jeszcze w gabinecie w Gliwicach. "Poszedłem" za nim do Zdzieszowic, bo podoba mi się jego podejście do pacjenta. Najpierw mówi w czym problem, potem jakie są sposoby leczenia a potem wybiera taki sposób, który jak najlepiej odpowiada potrzebom pacjenta. Nigdy nie miałem żadnych problemów z założonymi plombami, mam zrobione dwie "kanałówki" (4 lata temu) i także żadnych problemów. Co pół roku jeżdżę na "przegląd" zębów żeby szybko wykryć problemy, ale na razie nic złego się nie dzieje.

Lekarz ze specyficznym poczuciem humoru, jego kompetencje oceniam na dostateczne. Jego usługi są bardzo drogie. Cena nie adekwatna do jakości usług i samej " placówki". Poza tym wprowadza w błąd pacjenta bo przed leczeniem mówi inną cenę leczenia, a na koniec okazuje się że jest ona znacznie większa. Z tego powodu zdecydowanie odradzam tego dentystę. Za połowe ceny u pana Cybulskiego można wyleczyć zęba u każdego innego dentysty w naszym mieście.

Było dobrze.Na tyle,że spokojnie polecam.Sobie i innym.

Było dobrze.Na tyle,że spokojnie polecam.Sobie i innym.

Bardzo drogi nie daje nic w zamian-jakość usługi bardzo średnia i tak trochę pokory Panu doktorowi by się przydało-sumując-raz i nigdy więcej

Obie z moją 8 letnią córką korzystamy z usług Pana Dok.! 100% profesjonalizm oraz podejscie do pacjenta, który nie zawsze potrafi opanowac swój ból!! ach i wyjątkowe poczucie humoru!! Pozdrowienia Dok.!

Bardzo dobry stomatolog rewelacyjnie wyleczone dwa zęby - leczenie kanałowe pod mikroskopem. Muszę dodać, że wcześniej te dwa zęby potwornie mnie bolały, a jeden z nich miał tylko kawałek ścianki, reszta czyli 3/4 to ubytek, tym bardziej leczenie kanałowe wymagało tego, aby się cały nie rozkruszył. Był to dość skomplikowany zabieg trwający w sumie kilka godzin. Z efektów jestem bardzo zadowolona. Świetne i bardzo profesjonalne wykonanie przez Pana Doktora.