Grzegorz Czubak

Świetny specjalista, rozumie co to ból pacjenta, delikatny, kompetentny a przy okazji bardzo ciepły, przemiły człowiek. Polecam !!

Pan Doktor Grzegorz Czubak ma osobowość Anioła, niespotykane kompetencje zawodowe i bezgraniczną życzliwość i cierpliwość nawet dla najtrudniejszych pacjentów. A ponieważ bywa także lekarstwem jest najlepszym lekarzem. Mam do niego pełne zaufanie. Cieszę się, a nawet jestem dumna, że los pozwolił mi Go spotkać. Panie Doktorze, składam wyrazy najgłębszego szacunku. Maria Ruszczyńska

Pełny profesjonalizm i uczciwość w stosunku do pacjentów. Jego plomby trzymają się super trwałe. Jest moim stomatologiem od lat 90 i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza.

Pełny profesjonalizm i uczciwość w stosunku do pacjentów.

Świetny, delikatny, profesjonalny stomatolog który rozumie pacjenta. Polecam wszystkim:)

prawdziwy lekarz z powołania a nie z nadania

prawdziwy lekarz z powołania a nie z nadania

Złote ręce. W przeciwieństwie do wielu innych stomtologów wie i rozumie co to ból pacjenta. Potrafi jakimś cudownym sposobem go unikać. Polecam go wszystkim znajomym. Większość zostaje z nim na stałe. Ma jedną - tak jakby wadę :) - lubi gadać, zadaje różne pytania. Tymczasem nie można mu odpowiedź bo masz w usach wysyak, watę i lampę do utwardzania plomb.

Polecam go wszystkim znajomym. Większość zostaje z nim na stałe.

Profesjonalista w pełnym znaczeniu tego słowa. Przemiły, delikatny, dowcipny. Stomatolog, do którego się przychodzi bez stresu.

Jest tylko jedno slowo na okreslenie tego wszystkiego : profesjonalizm

Jest tylko jedno slowo na okreslenie tego wszystkiego : profesjonalizm

Bardzo dobry lekarz, ma super podejście do pacjenta.

Bardzo dobry lekarz, ma super podejście do pacjenta.