dr n. med. Grzegorz Czupkałło

Ginekolog położnik, Ginekolog

bardzo doby lekarz, na prawde dziewczyny polecam go. ja strasznie balam sie pojsc do ginekologa bo to byla moja piewsza wizyta i tafilam wlasnie do niego. Od razu na poczatku powiedzialam ze to moja pierwsza wizyta u ginekologa. powiedział żebym sie nie stesowala. wszystko dokladnie mówił co robił, jak wykonywal kolejne badania. zapytał na koniec czy badam sobie piesi, powiedziałam że raczej do tej pory mi sie jakoś nie zdarzyło wiec pokazał mi jak powinnam to robić. Moje wrażenie jest ogólnie bardzo dobre. Miły i kompetentny lekarz.

Bardzo dobry lekarz, życzliwy i z ludzkim podejściem, w przeciwieństwie do innych ginekologów (pań). Pomógł mi w sprawie, którą olewali poprzedni lekarze. Bardzo polecam.

Bardzo sympatyczny człowiek i kompetentyny lekarz. Byłam u niego kilka razy. Naprawdę polecam.

Z panem doktorem pierwszy raz spotkałam się w szpitalu, gdzie trafiłam z silnym bólem brzucha. Od razu wydał mi się profesjonalistą. Wytłumaczył mi przyczynę moich dolegliwości i cierpliwie odpowiadał na pytania. Moja opinia o tym lekarzu nie jest jednostkowa. Również pozytywnie wypowiadały się o nim pacjentki z sali. Dlatego też postanowiłam kontynuować u niego leczenie i naprawdę polecam!

Profesjonalizm -jest największą zaletą u dr Czupkałło, dodam że lekarz jest osobą bardzo delikatną w tym co robi, wspiera i nie działa stresująco. To są moje odczucia wobec lekarza, byłam kilka razy już u niego i ani razu mnie nie zawiódł. Polecam dr na przyszłość.

Zdecydowanie najlepszy lekarz w Lublinie! Miły, sympatyczny, cierpliwy i baaardzo delikatny. Profesjonalista w 100%!!! Polecam wszystkim kobietom !!

DZIĘKI OPIESZAŁOŚCI I BŁĘDNIE POSTAWIONEJ DIAGNOZIE PRZEZ PANA DOKTORA (POMIMO SUGESTII INNYCH GINEKOLOGÓW)WALCZĘ Z RAKIEM. GDYBY NIE MOJA DETERMINACJA NIE MIAŁBYM SZANS W TEJ NIERÓWNEJ WALCE.

moj staly ginekolog prowadzi dobrze 3 moja ciaze i jest dobrym lekarzem lecze sie u niego 7 lat

Jeden z lepszych ginekologów. Jego rady oraz leczenie są niezastąpione. Do tego jest przesympatyczny.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Lublin"?

Barbara Kułak

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr Barbara Kułak
ul. Deotymy 34
21-040 Świdnik
Szczerbowskiego 13/1
20-012 Lublin
Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3
20-074 Lublin