dr n. med. Grzegorz Dawiec

Chirurg stomatolog

Witam . Byłam pacjentką Dr. Dawiec było to już spory czas temu ale muszę korzystając z okazji dodać komentarz . Do tego Doktora trafiłam w naprawdę złym stanie ząb pod ropą obrzęk twarzy drastyczny i przewlekły ból sięgający zenitu . Doktor Dawiec usunął ten ząb w tak magiczny sposób ,że już po wyrwaniu nadal trzymałam otwarte usta myśląc że dopiero zaczął .Kiedy zaczął się z tego faktu śmiać zrozumiałam ,że już jest po wszystkim! Dodam tylko jeszcze raz ,że był on usuwany pod ropą co zwykle powinno potęgować ból . Byłam po prostu w szoku bo miałam już wiele do czynienia z stomatologami i na podstawie tych wcześniejszych doświadczeń (np .miałam już nawet kiedyś przebite dłutem podniebienie do zatoki !) stwierdzam że Dr. Dawiec to nie lekarz a cudotwórca , mistrz w swojej dziedzinie ! To naprawdę najlepszy specjalista do jakiego w życiu miałam zaszczyt trafić ! Szczerze wszystkim polecam ! Gdyby każdy lekarz był takim specjalistą wręcz cudotwórcą w swojej dziedzinie ,zniknął by całkowicie strach przed leczeniem u każdego pacjenta a może i choroby 😊 Naprawdę niesamowity człowiek , życzliwe troskliwe podejście do pacjenta i tak niesamowity profesjonalizm, ogromne doświadczenie z jakim każdemu z Was życzę się spotkać w razie takiej potrzeby oczywiście ! Panie Doktorze chylę czoła i jeszcze raz najserdeczniej w świecie dziękuję ,za tak profesjonalną pomoc , bez bólu ! Bowiem ani na ból ,ani na stres nie starczyło wtedy nawet czasu 😅. Gorąco wszystkim POLECAM i jeszcze raz z głębi serca DZIĘKUJĘ ❣️🍀🍀🍀

Doktor wykonał zabieg usunięcia ósemki bardzo sprawnie i bezboleśnie. Po zabiegu też nic nie bolało, na pewno skorzystam jeszcze z jego usług.

Pan Doktor posiada doskonałe umiejętności chirurgiczne, posiada niezwykłą pewność tego co robi, a do tego jest ciepłym i sympatycznym człowiekiem. Ekstrakcja ósemki przebiegła szybko i bezboleśnie. Szycie mistrzowskie, rana zagiła się rewelacyjnie. Panu Doktorowi można zaufać w 100%. Asystujący zespół świetnie z nim współpracuje. Jak najbardziej polecam :)

Profesjonalnie, solidnie i przesympatycznie. Wyrywanie gornej 7- bezbolesnie! Pierwszej klasy specjalista. Polecam

Polecam! Polecam! Polecam! Polecam dr. Dawca! Wspaniały specjalista, z dużą wiedzą i opanowaną do perfekcji praktyką! Wyrywanie problematycznej/poziomej ósemki trwalo około 5 sekund! A ból po zabiegu - prakrycznie nie nie bylo go wcale ;) Bez komplikacji i z uśmiechem ;) Jeśli chirurg szczękowy to tylko Pan Doktor! Najlepszy lekarz jakiego znam!

Jeśli chirurg szczękowy to tylko Pan Doktor! Najlepszy lekarz jakiego znam!

U dr Dawca znalazłam się z konieczności - ostry stan zapalny wokół ósemki, opuchlizna, szczękościsk i gorączka - ząb był wstrzymany, ledwo widoczny i do tego rósł krzywo, wciskając się w policzek... Dr zalecił usunięcie, bo nic dobrego z tego zęba by nie było, same problemy. Zabieg trwał ok 40 min. Ze względu na nieprawidłowe ułożenie zęba i niestety zakrzywioną część korzenia doktor nie miał lekko i musiał nacinać dziąsło, więc nie powiem żeby nie bolało, ale podziwiam Pana doktora za profesjonalizm, uprzejmość, empatię, która okazywała się tym, iż co chwilę doktor dopytywał czy wszystko w porządku i nawet chwile humoru. Szczerze jestem wdzięczna za szczęśliwe wykonanie zabiegu Panu doktorowi jak również Pani asystującej, która także była przemiła, nawet trzymała mnie za rękę, gdy tylko mogła. Bardzo wszystkim polecam, cudowni ludzie!

Gdyby nie pan dr Dawiec, nigdy nie przypuszczałabym, że leczenie zęba może być bezbolesne, że plomby nie muszą być widoczne, że można być zarazem profesjonalistą z prawdziwego zdarzenia i przesympatycznym człowiekiem. Oprócz tego, należy wspomnieć, że różnorodność problemów z zębami jakie są zgłaszane panu doktorowi, pozwalają wierzyć, że nie ma problemu, którego nie da się sensownie rozwiązać. Szczerze polecam!

Cudowny lekarz podejście do pacjenta 100 % co w stomatologi jest jak dla mnie bardzo ważne . Profesjonalista na 100 % wspaniały lekarz :)

Świetny lekarz, profesjonalista, wzbudza zaufanie, idealne podejście do pacjenta. Polecam w 100% :)

Jeden z najlepszych lekarzy jakiego spotkałem :), niesamowicie sympatyczny, troskliwy oraz kompetentny. Sam zabieg usuwania ósemki był szybki, pozbawiony komplikacji i przeprowadzony przy dozie śmiechu, a po nim wszystko świetnie wytłumaczył. Również towarzysząca Pani asystentka była wspaniała, a mi nawet ząb przypadł w całości!