lekarz Grzegorz Dobroczek

Skąd znaleźć w sobie motywację do treningu? Najlepiej wie o tym Adam Korol, który przecież już niczego udowadniać nie musi. Mistrz olimpijski i wielokrotny wioślarski mistrz świata dziś startuje w triathlonie. Jak sam mówi: .... w pływaniu pomógł mi Tomasz Dobroczek z firmy Argonaut i chyba tylko dzięki niemu udało mi się przepłynąć 950m .... Cały wywiad z Adamem Korolem i jego opinia o sposobie motywacji w triathlonie w artykule Triathlon Sport : https://www.triathlonsport.pl/wywiady/mistrz-adam-korol-emeryt-tylko-na-papierze.html

Skąd znaleźć w sobie motywację do treningu?
Najlepiej wie o tym Adam Korol,
który przecież już niczego udowadniać nie musi.

Mistrz olimpijski i wielokrotny wioślarski mistrz świata
dziś startuje w triathlonie.

Jak sam mówi:

Skąd znaleźć w sobie motywację do treningu?
Najlepiej wie o tym Adam Korol,
który przecież już niczego udowadniać nie musi.

Mistrz olimpijski i wielokrotny wioślarski mistrz świata
dziś startuje w triathlonie.

Jak sam mówi: