lekarz Grzegorz Dynerowicz

Cudowny lekarz więcej komentować nie trzeba. Fachowe podejście do pacjentów, uprzejmy, moglam na niego liczyć o każdej porze. Indywidualne i troskliwe podejście. Polecam, polecam z całego serca.

Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza,jeden z najlepszych lekarzy w Olkuskim szpitalu(koledzy po fachu mogli by się od Niego wiele nauczyć).Miły,uprzejmy,odpowiada na każde pytanie,wizyta u niego trwa dość długo,bada dokładnie,a co najważniejsze ma podejście do pacjentek. Żałuję tylko ,że nie prowadził mnie w pierwszej cięży,i nie jest prawda ze inaczej podchodzi do pacjentki na kasę chorych,leżałam w szpitalu i przychodził do mnie nie mal co dzień z pytaniem jak się czuję,pierwszy raz trafiłam na tak życzliwego lekarza,a dowodem na to może być fakt ilość pań czekających do niego na wizytę.POLECAM jako mama miesięcznego synusia

To nie jest jedyny ginekolog z którego usług korzystałam ale muszę przyznać, że najlepszy. Jest rzeczowy, okazuje szacunek kobiecie, nie zawstydza, nigdy nie słyszałam żadnych uwag mogących wprowadzić w zakłopotanie. Korzystałam głównie z wizyt publicznych ale miałam okazję też prywatnie. Nie zauważyłam różnicy w sposobie traktowania. Moja pierwsza wizyta w wieku kilkunastu lat była wizytą prywatną i wówczas Pan Dynerowicz założył mi kartę do przychodni publicznej wypisał skierowanie na badania i sam stwierdził że moge chodzić do niego państwowo jeśli mi godziny odpowiadają a wtedy jest bezpłatnie i badania na NFZ moge dostać.
Ostatnio niestety korzystałam z usług innego lekarza i efekt jest odwrotny od oczekiwanego i stwierdziłam że lepiej dojechac 40 km do sprawdzonego lekarza niż iśc gdzie kolwiek i sie zawieść tak jak to było w mojej sytuacji. Polecam.
odnośnie opinii że lekarz nie tłumaczy chorób nie zgodze sie ponieważ dostałam konkretną informację z opisem przyczyn, sposobów leczenia i ewentualnych skutków na możliwości poczęcia. Żaden lekarz niegdy tak dokładnie nie opowiedział mi o sprawie. Co do przepisywania tabletek anty to niestety nie wina lekarza a systemu że przepisuje sie tabletki bez badań hormonów. niestety chodząc do innego lekarza pół roku prosiłam o skierowanie na badania a i tak musiałam zrobić je sobie prywatnie wiec tu chyba chodzi o coś innego niż tylko wolę lekarza...

super lekarz póki chodziłam do niego prywatnie a ciąża przebiegała książkowo. po ciąży 1 wizyta kontrolna - super. kilka m-cy później ciągłe infekcje pochwy i wizyta u pana doktora ale już państwowo. już nie tak miły, przepisł drogie leki ale nic to nie dało. poszłam do innego lekarza. Opinia: pęknięta szyjka macicy po porodzie i nadżerka!!!! dlaczego pan dynerowicz nie widział tego?? obraził się że poszłam do niego państwowo?? leki które mi przepisał i tak nic by nie dały bo najpierw trzeba wyleczyć szyjke i nadżerke. jestem kompletnie nim rozczarowana. do tej pory uważałam go za godnego zaufania, kompetentnego. nie polecam!!!! zdecydowanie nie!!!!!

Bardzo dobry i fachowy lekarz,kompleksowo traktuje pacjentów,polecam gp każdemu.

Miły uprzejmy wszystko ślicznie pięknie, tylko, że przepisuje leki w ciemno, nie analizując karty pacjentki i jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności przepisuje te leki, których gratisy ma na biurku. Kiedys do mnie zgadał, że jak się zdecyduje na tabletki, to moge przyjsc miedzy pacjentami to on mi w miedzyczasie ciachnie recepte. A to, że mam niedoczynnosc tarczycy i nie kazde tabletki mi leża i pasowałoby się troche zastanowic albo chociaz spojrzec w kartę nie wspominając o zrobieniu jakichkoleiwek badan to co tam pikuś on mi ciachnie miedzy pacjentami;]

jest miły i uprzejmy ale mało tłumaczy i nie zawsze odpowiada na zadawane pytania. jednak polecam go.

"Swoj chlop"! Kompetentny, otwarty, przyjazny.

"Swoj chlop"! Kompetentny, otwarty, przyjazny.

Rewelacyjny lekarz!! byłam pierwszy raz w życiu na badaniu ginekologicznym i to właśnie u niego, podszedł do tego bardzo dobrze, wytłumaczył co będzie robił, po co wsadza wziernik, wszystko na bieżąco tłumaczył, po zdiagnozowaniu upławów wytłumaczył co to jest i jak wygląda leczenie, ponadto odpowiedział na wszystkie pytanie i dla pewności dał skierowanie na USG :) Polecam serdecznie :) przyjmuje również prywatnie w tym samym miejscu, wizyta kosztuje 60 zł i wykonywane jest USG każdorazowo :)