lekarz Grzegorz Fenger

2,1
2,1
1,8
1,9

Nie polecam tego lekarza wcale się nie dziwię że ma tak bardzo negatywne opinie nie polecam Go żadnej ciężarnej 😡😡😡😡

Najbardziej arogancki, bezczelny, chamski i nieuprzejmy lekarz jakiego miałam okazję spotkać. Odradzam wszystkim, a szczególnie kobietą w ciąży. Dodatkowo nawet nie wyjaśnia problemu, lekceważąco podchodzi do pacjentki już od samego początku. Straszy pacjentkę nieracjonalnymi diagnozami. Radzę trzymać się z daleka od tego lekarza. Zdecydowanie również nie zdecyduje się na porod w szpitalu w którym pracuje. Nigdy więcej nie chce mieć styczności z tym lekarzem.

Lekarz bardzo nieuprzejmy. Nie potrafił podejść do problemu w odpowiedni sposób. Zero wsparcia, współczucia. Ciągłe pretensje i niezadowolenie. Naprawdę może i wiedzę ten człowiek ma ale empatii i zrozumienia co do drugiego człowieka to wcale. Może przydał by mu się kurs kontaktów interpersonalnych. Nie polecam!!!!!!

Lekarzowi brakuje kultury, potraktował mnie wręcz chamsko. Nie wiem dlaczego ale wydawał się być uprzedzony do mnie jako pacjentki zanim jeszcze powiedziałam"dzień dobry". Nikomu nie życzę spotkania go na swojej drodze, bo spotkanie to jest po prostu przykre. Na zadane pytanie nie odpowiada rzetelnie, najpierw wzdycha i przewraca oczami, a potem straszy lub mówi chamskie komentarze... Nie wiem dlaczego ten pan pracuje z ludźmi, skoro tak bardzo mu przeszkadzają.

Prokurator cie czeka smieciu za to co zrobiles, a dobrze wiesz za co. Nie przepusze ci tego cwelu spedalony...

Lekarz nie kompatybilny w ogólę nie rozumiał co do niego mówię , gburowaty,beszczelny w dodatku omal nie straciłam dziecka, zamiast zlecić podstawowe badania i sprawdzić czy ze mną i małą wszystko wporządku odrazu stwierdził ciąże pozamaciczną co jest bardziej karygodne bo taki lekarz jest ginekologiem, dodatkowo trochę stresu dodał zamiast milej potraktować z docinkiem głupiego tekstu jak na jego wiek. Myślę że osoba która idzie pod dany zawód a nawet dziecinę powinna być osobą kompatybilną a nie obrażająca innych troche uśmiechu, życzliwości zero komentowania , stwierdzania pochopnej opini oraz zalecenia podstawowych badań byłoby całkiem na miejscu a nie tak prostackie zachowanie jakie Pan doktor pokazał swoją osobą że odrazu się z Pana zrecygnowało takim stopniem będzie Pan tracił pacjentki a ja bym straciła małą . Oby się inne Kobieciny zastanowiły zanim do pana pójdą .

Może i jest dobrym fachowcem - ale niestety gburowaty i niezbyt przyjemny. Nie wiele tłumaczy. A szkoda :(

bardzo dobry lekarz, podczas badania wszystko tlumaczyl

bardzo dobry lekarz, podczas badania wszystko tlumaczyl

byłam dzis pierwszy raz u Pana dr. Fengera i wiecej juz nie pójde !! traktujac swoich pacjenów z buta i robienie im laski ze w ogóle ich przyjmuje to juz szczyt bezczelnosci. Może to dlatego ze nie bylam prywatnie. Bo pewnie jakby mu sie zaplacilo to traktowanie byloby calkiem inne.

jest dobrym lekarzem mozna mu zaufac odpowie na kazde pytanie i dokladnie wyjasni