dr Grzegorz Filip

Kardiochirurg

Sądzę,że skala oceń do 5 jest stanowczo zbyt mała. Pan dr hab.Grzegorz Filip w pełni zasługuje na 10. Cieszę się, że są tacy lekarze i że studenci mają takiego nauczyciela. Oby potrafili to docenić.

Sądzę,że skala oceń do 5 jest stanowczo zbyt mała.

Szczegółowa konsultacja , wszystko pięknie i konkretnie objaśnione. Polecam serdecznie. Dziękuję Panie doktorze.

Szczegółowa konsultacja , wszystko pięknie i konkretnie objaśnione.
Polecam serdecznie.
Dziękuję Panie doktorze.

Chciałem serdecznie podziękować Panu Doktorowi Filipowi za wykonanie u mnie zabiegu implantacji zastawki aortalnej z dostępu przez ministernotomię. Operacja trwała wiele godzin, a po operacji Pan Doktor monitorował stan mojego zdrowia. Doktor Filip jest bardzo zaangażowany w proces leczenia, udzielił mi obszernych informacji o przeprowadzanej operacji a po operacji o stanie mojego zdrowia.. Pan Doktor Grzegorz Filip jest wspaniałym lekarzem, posiada ogromną wiedzę oraz miłą osobowość i zasługuje na najwyższy szacunek, podziw i zaufanie. Dziękuję bardzo

Dziękuję bardzo

Najlepszy Kardiochirurg w Krakowie. Wspaniały człowiek z bardzo dużą wiedzą i zaangażowaniem, cudowny cudotwórca. Polecam Pana Doktora z całego serca każdemu kto potrzebuje specjalisty na najwyższym poziome. Dla Pana Doktora nie ma rzeczy niemożliwych! Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka, sił i samych sukcesów!!

Pan Doktor Grzegorz Filip jest wspaniałym lekarzem. Zasługuje na najwyższy szacunek, podziw i zaufanie. Jestem żoną jednego ze szczęśliwców, którzy trafili na stół operacyjny Pana Doktora Grzegorza Filipa. Mimo dramatycznego stanu zdrowia mojego męża Pan Doktor Grzegorz Filip przeprowadził bardzo skomplikowaną operację. Wykorzystując całą swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie zawodowe uratował życie mojemu mężowi. Operacja trwała wiele godzin, a po operacji pan doktor jeszcze przez klika kolejnych czuwał przy łóżku chorego. Pan Doktor bardzo zaangażowany w proces leczenia, zawsze udziela obszernych informacji o przeprowadzanych zabiegach i stanie zdrowia chorego. Panie ...

Panie Doktorze, ogrom wdzięczności dla Pana od całej naszej rodziny, podziw i uznanie dla wiedzy medycznej, profesjonalizmu, za wiarę i nadzieję, że musi się udać, za pasję z jaką wykonuje Pan swój piękny i jakże trudny zawód. Pan ciągnie medycynę na wyższe szczeble. Życzę Panu zdrowia i szczęścia w życiu rodzinnym oraz gratuluję wszelkich sukcesów zawodowych i życzę wielu przyszłych. Iwona T.

Chciałabym podziękować Panu doktorowi Grzegorzowi Filipowi za wykonanie bardzo trudnej i ryzykownej operacji mojego męża Witolda. Jestem bardzo wdzięczna za profesjonalizm, życzliwość, wyrozumiałość i bezinteresowne zaangażowanie. Życzę Panu doktorowi dużo zdrowia i dalszych sukcesów zawodowych. Z wyrazami szacunku. Jolanta Wołcz

Z wyrazami szacunku.
Jolanta Wołcz

Niech milczy ten, kto uczynił jakieś dobrodziejstwo - niech mówi ten, który je otrzymał. (Seneka) Ciężko znaleźć słowa które oddadzą emocje jakie towarzyszyły mi -matce, podczas operacji 21-letniego syna. Był przecież najmłodszym pacjentem tego dnia na oddziale. Dr. Filipa poznałam rano tuż przed operacją... Wszechmoc wiedzy, doświadczenia , zaangażowania a przede wszystkim zrozumienia mojej sytuacji od razu wzbudził we mnie ogromne zaufanie. Doktor obiecał poinformować mnie o przebiegu dość skomplikowanej operacji metodą Bentalla. Uczynił to natychmiast po wyjściu z sali operacyjnej. W każdej z naszych późniejszych rozmów poziom kompetencji zawodowych ...

Był przecież najmłodszym pacjentem tego dnia na oddziale.
Dr. Filipa poznałam rano tuż przed operacją...

W każdej z naszych późniejszych rozmów poziom kompetencji zawodowych i po prostu ludzkiej empatii ,że dech zapiera. Wcześniej myślałam że tacy lekarze są tylko w serialach.

Syn wciąż jest w szpitalu , przyjęty z powodu infekcji rany pooperacyjnej , ale to nie zmieniło mojego podziwu dla człowieka, który podjął się jego leczenia.

Słyszałam kiedyś powiedzenie, że dobry lekarz jest jak artysta. Nie da się opisywać jego dzieła sztuki, tak, jak nie da się śpiewać baletu i opowiadać piosenki...

Wszystkiego Najlepszego z Okazji Nadchodzących Świąt i Nowego Roku Panie Doktorze ! Szczęśliwi którzy trafią na Pana Opiekę w Nowym 2019 Roku ;-)

Wdzięczność i radość całej rodziny za uratowanie życia Taty (l.74) Doktorowi Grzegorzowi Filipowi nie ma granic. Od innych lekarzy słyszeliśmy głównie, że to beznadziejna sytuacja, mieliśmy sie modlić, aby Tata dożył niedzieli. Doktor 02.08.2017 podjął się trudnej operacji bypassów obarczonej dużym ryzykiem. Tata żyje i ma się dobrze, z każdym dniem coraz lepiej. Doktor Grzegorz Filip walczy o pacjenta, wykorzystuje wszystkie możliwości, jest doświadczonym profesjonalistą, na każdym etapie rzetelnie, sumiennie i w empatyczny sposób informuje rodzinę, monitoruje i opiekuje się pacjentem od pierwszych do ostatnich chwil pobytu w szpitalu. Jest bardzo dobrym, życzliwym czowiekiem. Mimo stresu, innych obowiazków, własnych spraw, zawsze znajduje czas dla pacjenta i rodziny. W imieniu całej rodziny życzymy mu przede wszystkim zdrowia, sukcesów i szczęścia rodzinnego, aby mógł dalej ratować ludzi. DZIĘKUJEMY SERDECZNIE !!!

Chciałam serdecznie podziękować Panu Doktorowi Filipowi za wykonanie zabiegu implantacji zastawki aortalnej z dostępu przez ministernotomię u mojej babci. Pomimo zaawansowanego wieku mojej babci (83 lata) i chorób współistniejących zabieg odbył się bez jakichkolwiek komplikacji. Sama nie wierzyłam, że ten zabieg może się udać i że babcia wyjdzie z tego o własnych siłach. Pomimo przynależności regionalnej mojej babci do innego szpitala Pan Doktor podjął się zabiegu. Zabieg został wykonany na najwyższym poziomie, a babcia już wieczorem tego samego dnia w stanie stabilnym oddychała samodzielnie na oddziale Intensywnej Terapii. Dziękuje za ...

Dziękuje za bezinteresowne zaangażowanie, za wsparcie, za cierpliwość zarówno dla mnie jak i dla mojej babci. Nigdy nie zapomnę dobra i ogromnej przysługi jaką wyświadczył Doktor mi i całej mojej rodzinie. Dziękuje za determinacje i przekazanie babci w stanie wzorowym na Oddział Rehabilitacyjny. Sama życzyłabym sobie takiego specjalisty i dobrego człowieka aby czuwał nad moim sercem przy stole operacyjnym!

Dr Grzegorz Filip to wspaniały i ambitny lekarz. W lutym przeprowadził skomplikowaną i obarczoną dużym ryzykiem operację tętniaka mojemu Tacie. Dzięki ogromnej wiedzy, umiejętnościom i profesjonalizmowi lekarza operacja udała się. Dr Filip wykonuje swoja pracę z pasją co odzwierciedla się w niezwykłym zaangażowaniu, poświęceniu, troskliwej opiece i okazanym wsparciu pacjentowi. Ponadto wyróżnia się tym, iż na każdym etapie leczenia pacjent oraz rodzina są rzetelnie informowani o stanie zdrowia oraz możliwych zagrożeniach . Dziękuję Panu że uratował Pan życie mojemu Tacie. JEST PAN WYBITNYM LEKARZEM I WIELKIM CZŁOWIEKIEM! Wdzięczność i uznanie dla Pana pracy nie mają granic. Życzę dalszych sukcesów!