lekarz Grzegorz Fronik

Chirurg ogólny

3,3
2,8

Miesiąc temu miałam laparaskopowy zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego.Co do przebiegu zabiegu nie mam nic do zarzucenia.Anestezjolog po wybudzeniu mnie powiedział,że to książkowy przypadek.Głównym lekarzem przeprowadzającym zabieg był dr M.Skoczylas.Asystentem był dr G.Fronik i był chirurgiem,który zakładał mi szwy.Wyglądają tragicznie!!!Pominął się z powołaniem.Zastanawiam się czy jest również asystentem przy zabiegach plastycznych(np. implantach piersi)???Radzę się zastanowić przed położeniem się pod nóż.

lekarz dobry nie ma do czego sie przyczepic.jest mily potrafi zaspokoic czlowieka.ma poczucie humoru i jest dokladny w tym co robi wychodzac od tego lekarza bedziecie panstwo zadowoleni.

Lekarz bardzo uprzejmy, zainteresowany problemem pacjenta, zdolny do szczerej rozmowy. Nie zaniedbujący wszelkich pytań mogących naprowadzić na istotę problemu

Jest to młody człowiek który nie ma bladego pojęcia o chorobie która nazywa sie kamica pęcherzyka żółciowego.Wysłal mnie po wstepnym badaniu na kolonoskopie co jest zupełnie bezsensownym badaniem przy wyrażnych objawach kamicy i USG na ktorym widac kamien wielkości 3 cm.Czy taki lekarz nie zdaje sobie sprawy z tego ,że głupimi decyzjami przedłuża czyjeś cierpienie.Jak lekarz ktory nie ma bladego pojęcia o chorobie może przyjmowac chorych ludzi .