lek. dent. Grzegorz Furtak

Doktorze, serdecznie dziękuję za pomoc. Nie zgodzę się ze wcześniejszymi opiniami aby doktor nie reagował na ból. Choć jestem wytrzymały dostałem na prośbę dodatkową dawkę znieczulenia. Stomatolog naprawdę GODNY POLECENIA

Doktorze, serdecznie dziękuję za pomoc.
Stomatolog naprawdę GODNY POLECENIA

Dr.Furtak jest rewelacyjnym stomatologiem chirurgiem, szczególnie do złożonych przypadków zdrowotnych. Emanuje wewnętrznym pokojem, właściwym podejściem i kompetencją lekarską. Ekstrakcja zęba bezbolesna, ze wskazówkami "po" i otwartością na pomoc w przypadku jakichkolwiek komplikacji.Serdecznie polecam każdemu dr Furtaka

Lekarz nie zwraca uwagi na ból i krzyki. Na początku miły A jak coś się odpowie nie po jego myśli to już tak milutko nie jest. Nigdy bym tego lekarza nikomu nie poleciła.

Genialny profesjonalista, bardzo miła obsługa, bardzo miła atmosfera (Eska-Rock w tle), najpierw wytłumaczy co będzie robił z Naszymi ząbkami, a potem sprawinie i co najważniejsze bezboleśnie zabiera się do pracy.Uznaje zdrowie pacjenta za wartość najwyższą, nawet jeśli nie można uniknąć krótkotrwałego cierpienia ;-))) Proszę Państwa polecam gorąco!!! Najlepszy stomatolog w mieście. Jack z Krainy Deszczowców.

Polecam gabinet stomatologiczny na ul. Rutkowskiego 1 u Dr G. Furtaka. Fachowa obsługa, miło, sympatycznie aż chce się tam być ;-) Kiedyś bałem się dentystów teraz to tylko złe wspomnienie. Teraz leczę się w znieczuleniu i nic mnie nie boli, a na fotelu czas mija jak sen. Fakt, doktor ma długie terminy, ale nie ma co się dziwić- do dobrego fachowca nawet prywatnie- są kolejki. Polecam 100% SATYSFAKCJI

Bardzo miły fachowiec.Tłumaczy wszystko co należy. Uprzejmy facet. Zawsze jestem zadowolona:)

Dobry fachowiec, bez problemu usunął ósemkę.

Dobry fachowiec, bez problemu usunął ósemkę.

Lekarz przed zabiegiem tłumaczy jak będzie on przebiegał i ile potrwa. Precyzyjnie wykonuje pracę i dba o pacjenta. Nie ma problemu z nieuprzejmościami i 'następnym pacjentem' gdyż lekarz jest bardzo miły i poświęca każdemu potrzebną ilość czasu.

Wspaniały lekarz, świetny fachowiec z poczuciem humoru. Rewelacja - jeśli dentysta chirurg to tylko dr Furtak.