lekarz Grzegorz Gabryś

Chirurg ogólny

1,8

Jak dla mnie, godny polecenia. Może i długo czeka się na konsultacje na sorze, ale konkretny lekarz. I jak dla mnie uprzejmy i wszystko wytłumaczył jak go o coś zapytaliśmy.

nieuprzejmy, to malo powiedziane na SOR w Czestochowie do 3 pacjentow na korytarzu powiedzial ze maja isc do psychiatry to jest lekarz ??? ja sie pytam gdzie przysiega ? gdzie tajemnica lekarska?? to ze ten Pan jest lekarzem nie daje mu prawa aby tak traktowac pacjentow..zero szacunku, zero kompetencji, o uprzejmosci mowy nie ma.. brak slow na takie zachowanie

Lekarz porażka wypis jaki wypisał że szpitala powinien trafić do gazety na pierwsza stronę tragedia same kłamstwa wypisał, radzę z daleka od takiego lekarza bo nic dobrego z tego nie będzie .

SOR Częstochowa. Żenada! Mam VSD a lekarz wysłał mnie do psychiatry. Odradzam zlał mnie totalnie w dodatku nie uprzejmy.