lekarz Grzegorz Gabryś

Chirurg ogólny

1,5
1,5
1,6

Lekarz Gabryś ordynator sor Częstochowa szpital na Zawodziu, Zwierzchnik tego Lekarz powinień pouczyć go o zasadach traktowania pacjentów i rodziny, ponieważ nazywanie kogoś głupim oraz odmawianie najbliższej rodzinie informacji o stanie chorego jest zachowaniem, które nie powinno być tolerowane przez Zwierzchników tego Lekarza. Są tam młodzi kompetentni i uprzejmi lekarze i to Im powinno się powierzać takie stanowisko. Zachowanie Tego Lekarza godzi w wizerunek tego szpitala i całej służy zdrowia. Zwierzchnik powinien go przywołać do porządku, ponieważ jest tylko pracownikiem tego szpitala i to nie jest jego prywatny folwark. A jeżeli mino uwag Zwierzchnika nadal jego zachowanie nie ulegnie zmianie/poprawie, to powinien być zdjęty ze stanowiska odynatora.

Ten człowiek, bo lekarzem nigdy bym go nie nazwał, to najgorsze co mogło spotkać mojego Dziadka. Na prośbę, że chciałbym się dowiedzieć o stanie zdrowia Dziadka i rokowaniach, leczeniu itp. ten człowiek odpowiedział: "A ja chciałbym żeby na świecie był pokój". O stanie zdrowia Dziadka nie usłyszałem ani słowa. Zero szacunku do najbliższej rodziny, która będąc w ogromnym stresie chce wiedzieć, co z jego najbliższym. Zwracając temu człowiekowi uwagę, że na jego wynagrodzenie składają się wszyscy obecni na sali, płacąc składki zdrowotne, ten człowiek odpowiedział: "No i zajebiście". Odradzam. Omijać tego człowieka z daleka.

14 lat temu uratowal mi zycie ❤ Dziekuje Panie Doktorze. Zawsze pamietam co Pan dla mnie zrobil. Jest Pan jedynym lekarzem ktoremu zaufalam.

Jak dla mnie, godny polecenia. Może i długo czeka się na konsultacje na sorze, ale konkretny lekarz. I jak dla mnie uprzejmy i wszystko wytłumaczył jak go o coś zapytaliśmy.

Mój tata przez niego umarł ten ktoś był w szpitalu na dyżurze i nie zlecił podstawowych badań w których by wyszedł wrzód na żołądku. Wypuścił mojego tatę po dwóch godzinach że szpitala a następnego dnia u niego na dyżurze SOR Częstochowa (zawodzie) umarł. Sparwa wobec niego jest w prokuraturze i mam nadzieje ze za to srogo odpowie.

Brak szacunku do pacjenta i jego rodziny to mało powiedziane. Lekarz zachowuje się karygodnie, taka osoba nie nadaje się do pracy z ludźmi. Nikomu nie życzę, żeby natknął się na tego człowieka.

31-latek zgłosił się na SOR na Zawodziu z silnym bólem brzucha. Na pomoc dr Gabrysia czekał 17,5 godziny po czym pan dr stwierdził, że nie ma problemu i pacjent niepotrzebnie zawraca głowę. Na wypisie zostały umieszczone absurdalne bzdury, nazwy badań kompletnie niezwiązanych z ukladem pokarmowym. Po wyjściu z szpitala na Zawodziu bóle nie ustawaly i nasilały się, więc mężczyzna został przyjęty do szpitala na Parkitce, gdzie okazało się, że ma złośliwego guza jelita cienkiego z przerzutami na wątrobie i sledzionej. Dr Gabryś absolutnie nie powinien pracować w zawodzie, zero jakichkolwiek kompetencji i szacunku do ludzi.

nieuprzejmy, to malo powiedziane na SOR w Czestochowie do 3 pacjentow na korytarzu powiedzial ze maja isc do psychiatry to jest lekarz ??? ja sie pytam gdzie przysiega ? gdzie tajemnica lekarska?? to ze ten Pan jest lekarzem nie daje mu prawa aby tak traktowac pacjentow..zero szacunku, zero kompetencji, o uprzejmosci mowy nie ma.. brak slow na takie zachowanie

Lekarz porażka wypis jaki wypisał że szpitala powinien trafić do gazety na pierwsza stronę tragedia same kłamstwa wypisał, radzę z daleka od takiego lekarza bo nic dobrego z tego nie będzie .

Dramat,szczerze odradzam tego lekarza, wszystkie poprzednie opinie potwierdziły się dzisiaj w 100%. Niedouczony, niekulturalny, niemiły,brak zainteresowania pacjentem,żenada,że tacy pseudo lekarze pracują w naszych szpitalach.