lekarz Grzegorz Gabryś

Chirurg ogólny

1,3
1,3
1,4

Jak dla mnie, godny polecenia. Może i długo czeka się na konsultacje na sorze, ale konkretny lekarz. I jak dla mnie uprzejmy i wszystko wytłumaczył jak go o coś zapytaliśmy.

Mój tata przez niego umarł ten ktoś był w szpitalu na dyżurze i nie zlecił podstawowych badań w których by wyszedł wrzód na żołądku. Wypuścił mojego tatę po dwóch godzinach że szpitala a następnego dnia u niego na dyżurze SOR Częstochowa (zawodzie) umarł. Sparwa wobec niego jest w prokuraturze i mam nadzieje ze za to srogo odpowie.

31-latek zgłosił się na SOR na Zawodziu z silnym bólem brzucha. Na pomoc dr Gabrysia czekał 17,5 godziny po czym pan dr stwierdził, że nie ma problemu i pacjent niepotrzebnie zawraca głowę. Na wypisie zostały umieszczone absurdalne bzdury, nazwy badań kompletnie niezwiązanych z ukladem pokarmowym. Po wyjściu z szpitala na Zawodziu bóle nie ustawaly i nasilały się, więc mężczyzna został przyjęty do szpitala na Parkitce, gdzie okazało się, że ma złośliwego guza jelita cienkiego z przerzutami na wątrobie i sledzionej. Dr Gabryś absolutnie nie powinien pracować w zawodzie, zero jakichkolwiek kompetencji i szacunku do ludzi.

nieuprzejmy, to malo powiedziane na SOR w Czestochowie do 3 pacjentow na korytarzu powiedzial ze maja isc do psychiatry to jest lekarz ??? ja sie pytam gdzie przysiega ? gdzie tajemnica lekarska?? to ze ten Pan jest lekarzem nie daje mu prawa aby tak traktowac pacjentow..zero szacunku, zero kompetencji, o uprzejmosci mowy nie ma.. brak slow na takie zachowanie

Lekarz porażka wypis jaki wypisał że szpitala powinien trafić do gazety na pierwsza stronę tragedia same kłamstwa wypisał, radzę z daleka od takiego lekarza bo nic dobrego z tego nie będzie .

Dramat,szczerze odradzam tego lekarza, wszystkie poprzednie opinie potwierdziły się dzisiaj w 100%. Niedouczony, niekulturalny, niemiły,brak zainteresowania pacjentem,żenada,że tacy pseudo lekarze pracują w naszych szpitalach.

Ten człowiek absolutnie nie nadaje się na lekarza. Nie powinien leczyć zwierząt, a co dopiero ludzi. Zero zainteresowania i zero wiedzy. Radzę trzymać się z dala od tego człowieka, powinien pomagać ludziom, a jedyne co to może zaszkodzić. Omijać szerokim łukiem.

Bardzo niekompetenty człowiek, serdecznie nie polecam. Zero zainteresowania i jakiejkolwiek wiedzy. Omijać szerokim łukiem.

SOR Częstochowa. Żenada! Mam VSD a lekarz wysłał mnie do psychiatry. Odradzam zlał mnie totalnie w dodatku nie uprzejmy.