lekarz Grzegorz Garbas

Torakochirurg

2,7

Zawód lekarza to nie tylko pieniądze o czym Pan Doktor raczy dość często zapominać. To są też ludzie, którym w ostatnich dniach życia należy się przynajmniej szacunek. Nigdy nie zapomnę jak potraktował Pan moją mamę. Żal. Piszę to po ponad roku od jej śmierci, więc to nie są emocje. Wstyd Panie Doktorze.

Niestety nieprzyjemny I chamski lekarz ktory nie ma czasu dla pacjętow u ktorych jest za pózno na operacje a co się z tym wiąże nie będzie korzysci materialnych . Potrafi nawet wyrzucic za drzwi jak w przypadku mojej mamy .Nie polecam

Lekarz który nie ma czasu dla pacjentów z których nie ma już korzyści materialnych . Nie polecam!!!!!!

Bardzo przyjazny pacjentowi specjalista. Wszechstronnie wyjaśnia problematykę choroby i jej leczenia. Godny polecenia profesjonalista

Trochę mnie zaskoczyły aż trzy opinie świadczące o zaangażowaniu, uprzejmości i tłumaczeniu choroby. Moje doświadczenia są całkowicie odmienne. Nie potrafię ocenić wiedzy i umiejętności pana doktora, bo mam tu na razie za mało danych, być może są one wysokie, nie wiem. Za to jeśli chodzi o tłumaczenie choroby, czas dla pacjenta, uprzejmość itd. to należałoby wystawić, niestety, absolutne zero, gdyby była taka ocena. Mnie nie potraktował po ludzku, a to takie ważne dla chorych i ich rodzin - cierpiących i przerażonych. Była tym bardziej zaskoczona takim "olaniem" nas, że dziś większość służby zdrowia jest naprawdę przemiła i cierpliwie odpowiada nawet na najbardziej głupie z medycznego punktu widzenia pytania. To niweluje u chorych niepokój i jest bardzo potrzebne w leczeniu i znoszeniu bólu.

Lekarz zaangażowany w każdego pacjenta ,bardzo uprzejmy, miły . Tłumaczy chorobę zrozumiale i trafnie kieruje diagnozę co pomaga w leczeniu. Pełen profesjonalizm oparty na kompetencji i okazałej wiedzy. Godny polecenia

Doktor o jakim może marzyć każdy pacjent. Profesjonalista w swojej dziedzinie. Wysoka wiedza, niesamowite zaangażowanie w chorobę, indywidualne podejście do każdego pacjenta.

poprzednią opinę pewnie sam sobie napisał-pogratulować samopoczucia

poprzednią opinę pewnie sam sobie napisał-pogratulować samopoczucia

LEKARZ,KTÓRY INTERESUJE SIĘ CHOROBĄ I PACJENTEM.

LEKARZ,KTÓRY INTERESUJE SIĘ CHOROBĄ I PACJENTEM.