dr n. med. Grzegorz Gertig

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Najwspanialszy lekarz którego w życiu poznałem.Najwspanialszy człowiek.Najwspanialszy fachowiec.Najwspanialszy znawca tematu. Życzę mu nie stu lat życia lecz 200lat.Nie ma takich lekarzy bezinteresownych jak Pan DR.Giertig.Nie mam słów uznania dla niego.Bardzo dziękuję za opiekę nad moją najukochańszą kobietą LIDKĄ.Pan DR. będzie wiedział o kogo chodzi. Wszystkim polecam tego człowieka ale nie wszystkich będzie mógł przyjąć bo nie da rady. Pozdrawiam PANIE DOKTORZE

LIDKĄ.Pan DR. będzie wiedział o kogo chodzi.
Pozdrawiam PANIE DOKTORZE

Z całego serca polecam Pana Doktora-wspaniały, ciepły, delikatny i przede wszystkim fachowiec na najwyższym poziomie.Operował mnie we wrześniu 2012r.i dawno żaden lekarz nie wzbudził we mnie takiego zaufania jak Pan Doktor a należy dodać, że zabieg nie należał do najłatwiejszych.Pozdrawiam najserdeczniej Angelika R.

jest to super onkolog ---operowałmnie w 2007 roku w POZNANIU --JESTEM Z DOKTORA BARDZO,BARDZO ZADOWOLONA --MOWIE SOBIE ZE DZIEKI JEMU MAM II ZYCIE ----POZDRAWIAM PACJETKA Z GŁOGOWA

To złoty człowiek.Chylę czoło bo jest bardzo dobrym fachowcem a do tego ma wielkie serce. Polecam wszystkim którzy muszą wybrać onkologa. Miałam zabieg operacyjny 3 lata i nie wiem jak bym to przeżyła gdyby nie Pan doktor.

nie mam słów ,żeby wyrazić opinię o lekarzu...wspaniały lekarz i człowiek.

nie mam słów ,żeby wyrazić opinię o lekarzu...wspaniały lekarz i człowiek.