dr n. med. Grzegorz Gertig

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

2005 rok, mastektomia, diagnoza brzmiała jak wyrok... Trafiłam do dr Grzegorza na ul. Łąkową i śmiało mogę powiedzieć, że darował mi drugie życie. Człowiek o ciepłym usposobieniu i jednocześnie doskonały specjalista. Zawdzięczam Mu wiele, nie znajduję słów wdzięczności. Jako pacjentka czułam się w 100% zaopiekowaną. Dziękuję Panie Doktorze. Pozdrawiam .

Z całego serca polecam Pana Doktora-wspaniały, ciepły, delikatny i przede wszystkim fachowiec na najwyższym poziomie.Operował mnie we wrześniu 2012r.i dawno żaden lekarz nie wzbudził we mnie takiego zaufania jak Pan Doktor a należy dodać, że zabieg nie należał do najłatwiejszych.Pozdrawiam najserdeczniej Angelika R.

jest to super onkolog ---operowałmnie w 2007 roku w POZNANIU --JESTEM Z DOKTORA BARDZO,BARDZO ZADOWOLONA --MOWIE SOBIE ZE DZIEKI JEMU MAM II ZYCIE ----POZDRAWIAM PACJETKA Z GŁOGOWA

nie mam słów ,żeby wyrazić opinię o lekarzu...wspaniały lekarz i człowiek.

nie mam słów ,żeby wyrazić opinię o lekarzu...wspaniały lekarz i człowiek.

To złoty człowiek.Chylę czoło bo jest bardzo dobrym fachowcem a do tego ma wielkie serce. Polecam wszystkim którzy muszą wybrać onkologa. Miałam zabieg operacyjny 3 lata i nie wiem jak bym to przeżyła gdyby nie Pan doktor.

Najwspanialszy lekarz którego w życiu poznałem.Najwspanialszy człowiek.Najwspanialszy fachowiec.Najwspanialszy znawca tematu. Życzę mu nie stu lat życia lecz 200lat.Nie ma takich lekarzy bezinteresownych jak Pan DR.Giertig.Nie mam słów uznania dla niego.Bardzo dziękuję za opiekę nad moją najukochańszą kobietą LIDKĄ.Pan DR. będzie wiedział o kogo chodzi. Wszystkim polecam tego człowieka ale nie wszystkich będzie mógł przyjąć bo nie da rady. Pozdrawiam PANIE DOKTORZE

LIDKĄ.Pan DR. będzie wiedział o kogo chodzi.
Pozdrawiam PANIE DOKTORZE