dr n. med. Grzegorz Gierlach

Lekarz sportowy, Ortopeda

Bardzo sympatyczny lekarz, inteligentny człowiek, rzetelny, zainteresowany pacjentem i wynikami jego badań. Gorąco polecam

Świetny specjalista, fachowy i zabawny zarazem - nawet na sali operacyjnej potrafi rozładować sytuację :) szczerze mogę go polecić każdemu pacjentowi.

Panie Doktorze. Dziękuję Panu dardzo serdecznie za serce i opiekę medyczną.Jest Pan wyjątkowym lekarzem .Nie jest to tylko moja opinia lecz też pacjentów z którymi miałem kontakt w szpitalu.Gdybyśmy mieli takich lekarzy jak Pan inaczej wyglądałaby nasz służba zdrowia.Bardzo dziękuję Panu i całemu zaspołowi za zabieg wykonany w dniu 24 maja 2010r.

Super lekarz, bardzo kompetentny, konkretny i rzeczowy. Wart polecenia. Ma zawsze czas dla pacjenta, szukający najlepszych rozwiązań. Po wszczepieniu endoprotezy barku wracam do zdrowia, choć wiem że to trochę musi potrwać. Nie spotkałem dotychczas lepszego lekarza ortopedy.

ten lekarz uchronil mnie przed operacja!zostalam szybko i fachowo przyjeta!wziol pod uwage wszystkie za i przeciw!jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim tak odpowiedzialnych lekarzy!pozdrowienia

Pomimo tłumu chorych (czeakałem 4 godziny) uśmiechnięty, dowcipny i zarazem bardzo konkretny. Ten doktor potrafi rozmawiać z pacjentem, Konsultowałem problem z łokciem wiem teraz dużo i wiem czego mogę oczekiwać po leczeniu - polecam bardzo warto