lekarz Grzegorz Gil

Jestem zachwycona profesjonalizmem i skromnością tego Lekarza. To Prawdziwy Specjalista! Byłam na wizycie z moją niepełnosprawną w stopniu znacznym 86-letnią Mamą. Pan Doktor Grzegorz Gil emanował spokojem. Wspólnie z moim Synem pomógł ułożyć Mamusię na kozetce. Dokładnie pokazał i wytłumaczył poważny problem. Ponieważ schorzenie (jak się okazało wcześniej przez innego lekarza błędnie zdiagnozowane) wymagało natychmiastowego zabiegu - wykonał go sprawnie i precyzyjnie, dokładnie tłumacząc i pokazując co po kolei robi. Po tej wizycie odzyskałam wiarę w prawdziwych Lekarzy. Moja Mama ma szczęście, bo w rejonie też ma wspaniałego Lekarza Prowadzącego Pana Doktora Cezarego Cybulę.
Tą drogą jeszcze raz dziękuję Panie Doktorze za te złote ręce, które leczą i dobre, cierpliwe podejście do pacjenta i jego bliskich..
Z serdecznym pozdrowieniem
Córka Jadwiga

Świetny specjalista,uprzejmy i miły.Wizyta przebiegła w sympatycznej atmosferze dzięki osobistej kulturze P.Doktora....serdecznie polecam.

Dr Gil jest cudownym lekarzem, świetnym specjalistą i przede wszystkim jest człowiekiem, który szanuje pacjentów. Dr Gil uratował mojemu tacie życie i przeprowadził 3 bardzo skomplikowane operacje. Dziękuję jeszcze raz Panie doktorze. Żałuję, że teraz nie spotykamy już na swojej drodze tak zaangażowanych i szanujących ludzkie życie lekarzy.

wspaniały lekarz! profesjonalista w każdym calu ! z moim problemem byłam u wielu lekarzy , dr. Gil jako jedyny podszedł do mojego problemu po ludzku, nie narażając mnie na ból i cierpienie jak inni lekarze. ponadto wspaniały , cierpliwy, pomocny i bardzo uprzejmy lekarz . Panie doktorze bardzo bardzo dziękuję . A.C

Pan G. Gil jest jednym z najlepszych lekarzy których znam . Jako jedyny mi pomógł inni wymyślali różne przyczyny odsyłając mnie do innych specjalistów lup twierdzili że czasem każdego coś boli. Po prostu ręce mi opadały a coraz większy ból nie pozwalał na normalne funkcjonowanie . Na pewno służba zdrowia jest niedofinansowana ale czasem nie wiem jaka kasa by była potrzebna żeby zmienić podejście lekarza do chorego co by było potrzebne żeby specjalista zechciał wniknąć w czym leży problem. Pan Gil po prostu jest lekarzem z powołania pełen szacunek i wzór dla innych do tego wiedza. Przewiduje jakie mogą być choroby i nie leczy że tak prawdopodobnie jest tylko podpiera się badaniami na które wysyła nie ogranicza się do skutków tylko szuka przyczyn . inni badali mnie w ten sam sposób i nie widzieli żadnych problemów a on zauważył że coś jest nie tak podejrzewam że po prostu przyłożył się do tego a nie potraktował jak procedurę . zresztą sam nie wiem nie jestem specjalistą ani żadnym znawcą czemu akurat ten lekarz to wyczuł .
Brak mi słów żeby opisać wdzięczność dla tego człowieka. Nie łatwo dziś o dobrego specjalistę. nie lubię pisać w internecie ale wdzięczność jaką czuje nakazuje mi innym powiedzenie że ten lekarz jest bardzo dobry.

Artur Woźniak

Szczerze polecam tego lekarza. Profesjonalne podejście do pacjenta i wstydliwego problemu, natychmiastowa pomoc która przyniosła szybką ulgę w problemie.

Świetny specjalista, godny zaufania! Rzeczowy, uprzejmy, kompetentny. Operował mojego tatę 3 razy i szczerze mówiąc ofiarował mu drugie życie i możliwość normalnego funkcjonowania. Gorąco i szczerze polecam dr Gila.

jestem w 4 dobie po wycieciu hemoroiów przez dr Gila.Uwazam że dr Gil jest bardzo dobrym specjalistą.Mam takie wrazenie,że miałem dużo szczęścia,że trafiłem w jego ręce.O ile było by lepiej jakby było wiecej takich lekarzy!W 1oo% polecam DR.GILA! pacjent T.W

Bardzo dobry specjalista, kompetentny życzliwy, uprzejmie wyjaśnia sposób leczenia. Polecam. Takich lekarzy powinno być więcej.

Świetny specjalista, wspaniały człowiek, taktowny, rzeczowy, z "ludzkim" podejściem do pacjenta.