lekarz Grzegorz Gil

Chirurg ogólny

Świetny specjalista,uprzejmy i miły.Wizyta przebiegła w sympatycznej atmosferze dzięki osobistej kulturze P.Doktora....serdecznie polecam.

Dr Gil jest cudownym lekarzem, świetnym specjalistą i przede wszystkim jest człowiekiem, który szanuje pacjentów. Dr Gil uratował mojemu tacie życie i przeprowadził 3 bardzo skomplikowane operacje. Dziękuję jeszcze raz Panie doktorze. Żałuję, że teraz nie spotykamy już na swojej drodze tak zaangażowanych i szanujących ludzkie życie lekarzy.

wspaniały lekarz! profesjonalista w każdym calu ! z moim problemem byłam u wielu lekarzy , dr. Gil jako jedyny podszedł do mojego problemu po ludzku, nie narażając mnie na ból i cierpienie jak inni lekarze. ponadto wspaniały , cierpliwy, pomocny i bardzo uprzejmy lekarz . Panie doktorze bardzo bardzo dziękuję . A.C

Pan G. Gil jest jednym z najlepszych lekarzy których znam . Jako jedyny mi pomógł inni wymyślali różne przyczyny odsyłając mnie do innych specjalistów lup twierdzili że czasem każdego coś boli. Po prostu ręce mi opadały a coraz większy ból nie pozwalał na normalne funkcjonowanie . Na pewno służba zdrowia jest niedofinansowana ale czasem nie wiem jaka kasa by była potrzebna żeby zmienić podejście lekarza do chorego co by było potrzebne żeby specjalista zechciał wniknąć w czym leży problem. Pan Gil po prostu jest lekarzem z powołania pełen szacunek i wzór dla innych do tego wiedza. Przewiduje jakie mogą być choroby i nie leczy że tak prawdopodobnie jest tylko podpiera się badaniami na które wysyła nie ogranicza się do skutków tylko szuka przyczyn . inni badali mnie w ten sam sposób i nie widzieli żadnych problemów a on zauważył że coś jest nie tak podejrzewam że po prostu przyłożył się do tego a nie potraktował jak procedurę . zresztą sam nie wiem nie jestem specjalistą ani żadnym znawcą czemu akurat ten lekarz to wyczuł .
Brak mi słów żeby opisać wdzięczność dla tego człowieka. Nie łatwo dziś o dobrego specjalistę. nie lubię pisać w internecie ale wdzięczność jaką czuje nakazuje mi innym powiedzenie że ten lekarz jest bardzo dobry.

Artur Woźniak

Szczerze polecam tego lekarza. Profesjonalne podejście do pacjenta i wstydliwego problemu, natychmiastowa pomoc która przyniosła szybką ulgę w problemie.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Warszawa"?

Maciej Charaziński

al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)

Janusz Greese Łyko

Chirurg plastyczny
CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Złota
ul. Złota 6 m. 4
CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Zgrupowania "Żmija"
ul. Zgrupowania "Żmija" 12