dr n. med. Grzegorz Głąb

3,3
3,3
3,2
3,1

Byłam u doktora Głąba, mam problemy natury onkologicznej i ktoś polecił mi właśnie Tego lekarza. Jestem BARDZO zadowolona. Jest miły i kulturalny. Wyniki cytologii i kolposkopii są podawane w trakcie wizyty. Świetny sprzęt, wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania. Do kontroli za rok bo wszystko jest ok. Więc nie rozumiem za bardzo osób, które narzekają, że zleca dodatkowe badania. Dobrze radzę dziewczyny, badajcie się, żeby nie było za późno. I po co łazicie prywatnie do lekarza skoro potem narzekacie na drogie badania. Zawsze można załatwić skierowanie w państwowej placówce.

Chciałabym się odnieść do wypowiedzi przedmówczyni z 20 stycznia 2011 r., która wdzięczna jest dr. Głąbowi za wykrycie problemu, którego inni lekarze nie dostrzegli. Wprawdzie nie jestem pacjentką dr Głąba i na szczęście nigdy nie byłam, to nieco o nim słyszałam. Na tzw. białej liście ginekologów za dobrych opinii nie ma, poza tym u mojej koleżanki również stwierdził nieprawidłowość w macicy i zalecił wykonanie u niego zabiegu konizacji szyjki macicy (było to jakieś 3 lata temu). Bardzo się bała i chyba to spowodowało, że poszła na konsultacje do innego lekarza, który niczego nie znalazł. Dodam, że obecnie koleżanka bez zabiegu cieszy się zarówno urokiem macierzyństwa, jak i dobrym zdrowiem. Czy więc lekarz ten ma takie niesamowite szczęście do częstego znajdywania problemowych schorzeń w macicy, których inni lekarze nie widzą, czy też żerując na niewiedzy i ufności pacjentek, po prostu je naciąga na niemałą kasę i niepotrzebne zabiegi. Jako że nie miałam z tym panem osobiście do czynienia, nie mam też prawa go oceniać, mogę tylko zaproponować, aby w przypadku zdiagnozowania tego typu dolegliwości powtórzyć badania i usłyszeć opinię innego lekarza (może w innym mieście). Bo myślę, że zanim wydamy okrągłą sumkę i pójdziemy pod nóż, warto chyba sprawdzić jeszcze raz, zwłaszcza przy takich opiniach na forum… I na koniec pytam – gdzie jest etyka lekarska?

Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Super specjalista żeby wszyscy tacy byli jak dr. Głąb. Polecam pomimo tych wszystkich opinii chyba z zazdrości.

Specjalista i godny polecenia lekarz. Kompleksowe podejście i ceny nie tak wysokie jakby mogło się wydawać. Polecam.

Pochodzę z małego miasteczka do Pana doktora trafiłam na początku grudnia 2010r. Pan doktor był miły z uwagą wysłuchał mnie i przeszedł do konkretów. Przeprowadził kolposkopię (wytłumaczył na czym polega to badanie)+ USG. Po kilku dniach zgłosiłam się na pobranie próbki na obecność wirusa HPV. Wynik był pozytywny, następny etap to pobranie wycinka. Obecnie czekam na konizacje szyjki macicy, strasznie się boję. Jak już wspomniałam pochodzę z małego miasteczka, niestety w naszym mieście nie ma lekarza godnego zaufania. Ten, który mnie prowadził nawet nie wspomniał, że można wykonać badanie DNA. Dodam, że kilka miesięcy wcześniej miałam robioną cytologię, która nic nie wykazała, moja czujność została uśpiona. Gdybym nie trafiła do Pana doktora to dalej myślałabym, że jest wszystko ok. Piszecie Panie, że jest nie miły, arogancki, że źle wyraża się o innych lekarzach. Może, co niektórzy po prostu sobie na to zasłużyli. Moim zdaniem lekarz powinien być skuteczny a cała reszta nie jest tak bardzo istotna, choć jest ważna.

Plusy: dobrze wyposazony gabinet, podstawowe badania wykonywane na miejscu, bardzo dokladnie tlumaczy wszelkie zawilosci zwiazane z lekami, badaniami. Minusy: krytyka innych lekarzy, arogancki, chamski, nieuprzejmy. Leczyl mnie na PCOS bez zadnych badan, okazalo sie, ze zaczela sie menopauza. Ngdy wiecej do tego lekarza!

Ja osobiście drogie Panie idąc do lekarza oczekuje diagnozy i profesjonalizmu. Od pogaduszek i miłego spędzania czasu mam znajomych. Pan doktor ma specyficzne poczucie humoru, które mi osobiście odpowiada, aczkolwiek rozumiem, że może drażnić. Nie powinno to absolutnie mieć wpływu na jego ocenę jako lekarza. Wcześniej byłam u 8 ginekologów (w tym 7 prywatnie) i każdy bagatelizował moje dolegliwości. Do dr Głąba trafiłam przez przypadek i jest to jedyny lekarz któremu ufam w 100%. Dolegliwości częściowo ustały, gdyż okazało się, że mam PCOS, a jest to choroba nieuleczalna. Wszystkim pozostałym lekarzom mogę podziękować za narażenie na bezpłodność i inne powikłania. Moim zdaniem Pan doktor naprawdę dba o pacjentki i ja osobiście wolę wydać więcej pieniędzy u niego mając pewność, że wie co robi niż wszystkim innym którzy będą udawać, że wszystko jest ok. Jak dla mnie lekarz wybitny.

Jestem pacjentką dr Głąba już ponad 10 lat i jest bardzo kompetentnym lekarzem, zawsze dokładnie tłumaczy i poświęca dużo czasu na wizycie,mojej koleżance uratował życie i nie zgadzam sie z tymi bzdurami wypisywanymi!!! zawsze będę Go polecała bo jest specjalistą!!!

Jestem pacjentką dr Głąba już ponad 10 lat i jest bardzo kompetentnym lekarzem,

Jestem pod wrażeniem tego co tutaj czytam w zad en sposób nie mogę zgodzić się z opiniami negatywnymi jakie tu przeczytalam.

Jestem pod wrażeniem tego co tutaj czytam w zad
en sposób nie mogę zgodzić się z opiniami negatywnymi jakie tu przeczytalam.

Polecam pana doktora wszystkim pacjentkom , które chcą być potraktowane profesjonalnie i rzeczowo.Ja mam bardzo dobre zdanie o dr Głąbie , ponieważ już od kilku lat jestem jego pacjentką i nigdy nie spotkałam się z niewłaściwym traktowaniem. Owszem ma specyficzne poczucie humoru, ale mnie to akurat postawiło do pionu i pomogło poradzić sobie z chorobą.Jeżeli natomiast chodzi o poślizgi czasowe, to trochę wina samych pacjentek, bo sama też kiedyś poprosiłam o przyjęcie natychmiatowe i panie w rejestracji przyjęły mnie , bo wyszedł nagly problem zdrowotny. Gabinet lekarski to nie piekarnia i trzeba czasami wykazać cierpliwość, bo same możemy znależć się w sytuacji, że lekarz nie będzie już miał miejsca w terminarzu , a my będziemy potrzebowały jego pomocy i wtedy przyjmując nas poza kolejką spowoduje, że inne pacjentki będą musiały dłużej poczekać.