dr n. med. Grzegorz Głąb

Plusy: dobrze wyposazony gabinet, podstawowe badania wykonywane na miejscu, bardzo dokladnie tlumaczy wszelkie zawilosci zwiazane z lekami, badaniami. Minusy: krytyka innych lekarzy, arogancki, chamski, nieuprzejmy. Leczyl mnie na PCOS bez zadnych badan, okazalo sie, ze zaczela sie menopauza. Ngdy wiecej do tego lekarza!

Jestem pacjentką dr Głąba już ponad 10 lat i jest bardzo kompetentnym lekarzem, zawsze dokładnie tłumaczy i poświęca dużo czasu na wizycie,mojej koleżance uratował życie i nie zgadzam sie z tymi bzdurami wypisywanymi!!! zawsze będę Go polecała bo jest specjalistą!!!

Jestem pacjentką dr Głąba już ponad 10 lat i jest bardzo kompetentnym lekarzem,

Specjalista i godny polecenia lekarz. Kompleksowe podejście i ceny nie tak wysokie jakby mogło się wydawać. Polecam.

Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Super specjalista żeby wszyscy tacy byli jak dr. Głąb. Polecam pomimo tych wszystkich opinii chyba z zazdrości.

Jestem pod wrażeniem tego co tutaj czytam w zad en sposób nie mogę zgodzić się z opiniami negatywnymi jakie tu przeczytalam.

Jestem pod wrażeniem tego co tutaj czytam w zad
en sposób nie mogę zgodzić się z opiniami negatywnymi jakie tu przeczytalam.

Byłam u doktora Głąba, mam problemy natury onkologicznej i ktoś polecił mi właśnie Tego lekarza. Jestem BARDZO zadowolona. Jest miły i kulturalny. Wyniki cytologii i kolposkopii są podawane w trakcie wizyty. Świetny sprzęt, wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania. Do kontroli za rok bo wszystko jest ok. Więc nie rozumiem za bardzo osób, które narzekają, że zleca dodatkowe badania. Dobrze radzę dziewczyny, badajcie się, żeby nie było za późno. I po co łazicie prywatnie do lekarza skoro potem narzekacie na drogie badania. Zawsze można załatwić skierowanie w państwowej placówce.

Niestety nastwiony na wyciąganie pieniędzy, uwielbia straszyć - na jednej wizycie zdiagnozował u mnie PCOS, HPV, zalecił drogie badania, zalecał bardzo drogie szczepienia, że niby wtedy ryzyko raka będzie mniejsze, po kilku następnych drogich badaniach okazało się że nie mam PCOS - nie wiem jakim cudem ;)

No cóż miły dla pacjentek to on niejest.Dobrym lekarzem trż nie jest.Jedyne co go wyróżnia to profesjonaalny sprzęt.Potrafi postawić dobrą diagnozę,ale leczenie to kompletne dno.

W końcu ktoś napisał prawdę o dr Głąbie, który ma nadęte ego, a jego niedowartościowanie wychodzi już na pierwszej wizycie. Nieustanne krytykowanie innych lekarzy świadczy o jego kompleksach.Przedstawia siebie, jako najwyższej klasy specjalistę, szkoda że nikt tego nie potwierdza. Ciekawe za co wyleciał ze szpitala? Leczył mnie sama nie wiem na co, zalecał badania, szczepionki po kilkaset złotych, gdy w końcu skonsultowałam swoje wyniki badań z innym lekarzem okazało się, że jego zalecenia były bezcelowe. \nastraszył mnie, że mam wirusy hpv i chciał zrobić konizację czyli skrócić szyjkę za kolejne 1.500zł, co automatycznie pozbawiłoby mnie szansy na macierzyństwo. okazało się, że to nadżerka.Ciekawa jestem kto napisał mu te kilka dobrych opinii, chyba on sam w swojej desperacji?

Trafiłam do tego konowała ze zmainanami przedrakowymi, a on zaproponował szczepionkę za 900zł, która nic nie dała, zrobił też zabieg konizacji, co było bezskuteczne i miało na celu dojenie mnie z kasy przez wiele miesięcy. przez rok wyciągnął ode mnie około 7.000zł, nie dając przy tym żadnych paragonów. Mydlił mi oczy że unikniemy operacji, bo on zna najnowsze metody leczenia wirusów HPV i jest najwyższej klasy specjalistą w tej dziedzinie, ostro przy tym krytykował innych lekarzy, którzy jego zdaniem w ogóle nie powinni wykonywać tego zawodu. Przez prawie rok leczyłam się u Głąba, jeśli można to nazwać leczeniem, a teraz zmuszona jestem usunąć wszystko, bo choroba przez ten czas poszła do przodu. Mam nadzieję, że znajdzie się w końcu ktoś kto poda tego konowała do sądu, bo dla niego liczy się tylko kasa.