dr n. med. Grzegorz Głąb

dr Głąb jest lekarzem nastawionym na zarabianie pieniędzy i dla kasy w warunkach ambulatoryjnych jest skłonny zrobić każdy zabieg, nawet taki który powinien być robiony w warunkach szpitalnych. Miałam zrobioną biopsję na żywca bez znieczulenia, a potem miałam pojechać do domu. W drodze dostałam krwotok i znalazłam się w szpitalu. Nikomu go nie polecam

Martyna: Bardzo dobry lekarz!!!Jestem bardzo zadowolona i nie zgadzam sie z zadna negatywna opinia!Polecam!!!

Do tej pory mialam dobre zdanie,...niestety nieodpowiedzialność wobec leczenia młodej dziewczyny hormonami, bez szczegółowych badań, bez żadnego wywiadu, bez monitoringu jest karygodna... To straszna nieodpowiedzialność... Zdecydowanie nie polecam dr Głąba

To straszna nieodpowiedzialność...

Zdecydowanie nie polecam dr Głąba

Wszystko super - tylko bardzo niepunktualny, co przy cenach obowiązujących w GMW jest nieco niepoważne

Bardzo dobry lekarz. Miły, ma czas dla pacjentki. Odpowiada na wszystkie pytania wyczerpująco.Do tej pory to najlepszy lekarz-a byłam wcześniej u kilku.Polecam szczerze :)

ja jestem pacjętką dr.Głąba od kilku ładnych lat i jestem bardzo zadowolona z jego leczenia naprawde polecam

Nikomu nie polecam tego "lekarza"!!!Nazwisko ma adekwatne do tego kim jest!!! chamskie żarty,ceny wyższe niż u kolegi za to samo(byłam zmuszona pojść do dr Głąba,bo mój lekarz był na urlopie),inseminacja wykonywana bez rękawiczek!!!!znudzony,niekompetentny! omijajcie go z daleka kobietki.

omijajcie go z daleka kobietki.

Weszłam na stronę, ponieważ postanowiłam dodać swoją opinię na temat tegoż "fachowca", aby przestrzec inne dziewczyny,ale widzę, że nie muszę. Jestem zbulwersowana postawą tego lekarza. Kieruję nim wyłącznie KASA, mimo, że od wielu lat byłam jego pacjentką, w końcu przekonała się ile jest wart.Mam mięśniaka wielkości ok.10 cm w tej chwili czekam na zabieg usunięcia macicy (mam 30 pare lat). Wyhodowałam go sobie wizytami u pana doktora. Jak można go było wcześniej nie zauważyć??? Co najlepsze leczenie polegało na kuracji hormonalnej, która sprzyjała jego wzrostowi!!! O cenie wypisywanych "leków" -i pewnie profitów, którzy wszyscy z tego tytuły dostają -nie wspomnę. Masakra. Chorobe i metodę leczenia owszem tłumaczy, ale jest to jego interpretacja dla pod kątem własnej korzyści. Myśle, że Panie, które tam chodzą, zwyczajnie jeszcze nie miały okazji przekonać się o co w tym wszystkim biega, podobnie jak ja przez wiele lat.

Dewiza pana doktora kasa i wynocha. Nieuprzejmy, nie rozwiazal mojego problemu. Faktycznie rozum i moralne zasady przslania mu zysk. Pomoc znalazlam u innej sympatycznej i profesjonalnej lekarki.Ja odradzam. Lepiej wydac pieniadze gdzie indziej a efekt jest lepszy. ODRADZAM PANIOM TEGO LEKARZA!!!

Szkoda, ze nie ogladalam tej strony wczesniej.Potwrdzam opinie poprzedniczek. Moja sytuacja z HPV jak poprzedniej Pani.