dr n. med. Grzegorz Głąb

Zgadzam si€ ze wszystkimi Paniami zle oceniajcymi dr Glaba i to nie w zakresie tzw poczucia humoru jak pisze poprzedniczka a braku profesjonalizmu. Mnie nie pomogl. Pomoc znalazlam u innego lekarza. Pan doktor mimo autoreklamy niewiele wie ale sprzedawac sie potrafi.Odradzam paniom wizyty u niego.

Ja osobiście drogie Panie idąc do lekarza oczekuje diagnozy i profesjonalizmu. Od pogaduszek i miłego spędzania czasu mam znajomych. Pan doktor ma specyficzne poczucie humoru, które mi osobiście odpowiada, aczkolwiek rozumiem, że może drażnić. Nie powinno to absolutnie mieć wpływu na jego ocenę jako lekarza. Wcześniej byłam u 8 ginekologów (w tym 7 prywatnie) i każdy bagatelizował moje dolegliwości. Do dr Głąba trafiłam przez przypadek i jest to jedyny lekarz któremu ufam w 100%. Dolegliwości częściowo ustały, gdyż okazało się, że mam PCOS, a jest to choroba nieuleczalna. Wszystkim pozostałym lekarzom mogę podziękować za narażenie na bezpłodność i inne powikłania. Moim zdaniem Pan doktor naprawdę dba o pacjentki i ja osobiście wolę wydać więcej pieniędzy u niego mając pewność, że wie co robi niż wszystkim innym którzy będą udawać, że wszystko jest ok. Jak dla mnie lekarz wybitny.

Złosiłam się do tego lekarza bo policiła mi kolezanka. Rozpoznał u mnie infekcję HPV po kolposkopii i zalecił usunięcie szyjki macicy- oczywiście u siebie za duże pieniądze. Nie miałam żadnych objawów, nie uwierzyła,poszłam do innego lekarza, który pobrał mi rozmaz na obecność wirusa. Badania nie potwierdziły infekcji. Lekarz u którego się konsultowałam zaproponował mi konsultacyjną kolposkopię w Krakowie. I tam również nikt nie widział żadnej choroby u mnie. Zaoszczędziłam pieniądze a przede wszystkim narząd. jak widać głąb widzi problem gzie go nie ma i liczy na pieniądze a z innych komentarzy tam gdzie problem jest- pozostaje niezauważony. OSTRZEGAM WAS przed tym lekarzem!!!

Zdecydowanie nie polecam. Była u niego na wizycie około 2004r. i gdyby wtedy można by było zasięgnąć takich opinii, to w życiu bym do niego nie poszła. Łączny koszt leczenia u "PANA DOKTORA" to około 600 zł. Miałam wtedy 20 lat, wirusa HPV, miałam wymrażane "pseudo-brodawki" - wyłam z bólu (!) i badanie kolposkopowe, które wykazało początki nowotworu. Baaa, to jeszcze nic. Namówiłam też mojego chłopaka na wizytę. Okazało się, że on też "miał" HPV. "Pan doktor też go wymroził". To kosztowało około 200 zł. Oboje cierpieliśmy. Jak się okazało ...

Baaa, to jeszcze nic. Namówiłam też mojego chłopaka na wizytę. Okazało się, że on też "miał" HPV. "Pan doktor też go wymroził". To kosztowało około 200 zł. Oboje cierpieliśmy. Jak się okazało - zupełnie niepotrzebnie.
Te "brodawki" o których mówił Pan doktor, wcale nie zeszły po zabiegu, a inni lekarze mówili, że to zwykłe gruczoły znajdujące się w okolicach intymnych.
Naciągnął nas na pieniądze. Szkoda tylko, że niesmak pozostał.

P.S. Powiedział mi, że to skutek posiadania wielu partnerów. A ja pół roku wcześniej rozpoczęłam współżycie z moim pierwszym chłopakiem. To co? Całe moje życie było do tej pory fikcją????

Nigdy więcej tego lekarza ani kliniki gdzie pracuje dr Głąb GMW na Obrońców Stalingradu w Opolu.Nie dość że nie punktualny to jego diagnozy nie są trafne.Wizyta droga a jej czas to 5 min. Bez wgłębienia się i zrobienia specjalistycznych badań stwierdził HPV, którego nie ma. Widzę, że nie u mnie jednej były takie błędne diagnozy,ale na szczęście po konsultacji i przeprowadzeniu badania DNA wirusa, oczywiście u INNEGO LEKARZA,sytuacja się wyjaśniła. Nie wiem czy Pan Głąb zagląda czasami na takie fora, pewnie nie bo myśli że jest najlepszy, ale mógł by ...

Nie wiem czy Pan Głąb zagląda czasami na takie fora, pewnie nie bo myśli że jest najlepszy, ale mógł by się dużo dowiedzieć co pacjentki myślą o nim i jego kompetencjach.
Dlatego dla Pań czytających te wypowiedzi POWAŻNIE SIĘ ZASTANÓWCIE ZANIM DO NIEGO TRAFICIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Trafiłam na doktora Głąba przez przypadek, wczesniej leczylam sie u dotora bilskiego. Co sie okazało? ze doktor Bilski pomimo niepokojacych wynikow nic nie robil. Doktor Głąb odrazu zlecił mi wszelkie badania, ktore wykryły nieprawidłowości, juz niestety daleko rozwinięte. Po niespełna roku leczenia jestem w 16 tyg ciąży i oczekuję zdrowiutkiego dzidziusia :)

chodziłam do tego pana regularnie, robił mi cytologię i kolposkopię. Ostatnio w marcu. Jak to się stało że mam raka szyjki macicy z przerzutami?. Ostrzegam Was wszystki8e Panie przed tym konowałem. Teraz jestem po operacji i muszę się dalej leczyć. Nie dajcie się zwieść reklamie.To lekarz pozbawiony zasad moralnych i wiedzy. Zależy mu tylko na kasie!!!

Zdecydowanie odradzam tego konowała. Moja żona chodziła do tego człowieka od 2008. Twierdził, że wszystko jest ok a dziś się okazało, że macica jest do usunięcia bo zdiagnozowano u żony tak olbrzymie mięśniaki, że kwalifikują macicę do usunięcia. Ginekolog, który badał żonę aż się za głowę złapał, że Głąb tak lekko podchodzi do badań. Dodatkowo nie bada piersi i również wykryto guzek na piersi. Jesteśmy już po mammografi i czekamy na wynik. Ostrzegam przed tym lekarzem, pieniądze przesłoniły mu rozsądek. U żony również wykrył HPV, a stwierdzic to można jedynie wysyłając badanie do Szczecina. Ten człowiek to jakieś nieporozumienie, jeśli zależy wam na własnym zdrowiu omijajcie go z daleka.

Co tu dużo mówić - bardzo dobry lekarz i ceniony w środowisku lekarzy. Moja lekarka jak nie potrafiła poradzić sobie z moim problemem odesłała mnie to Dr Głąba. Do dziś jestem jego pacjentką i uważam, że to kompetentny lekarz. Teraz chodzę już tylko profilaktycznie...

dziewczyny błagam podajcie mi aktualny adress doktora, wiem ze nie przyjmuje juz na 1maja. to dla mnie bardzo wazne pomóżcie!!!