dr n. med. Grzegorz Głąb

Faktycznie zgadzam się z poprzedniczkami źleoceniającymi tego pana.

Faktycznie zgadzam się z poprzedniczkami źleoceniającymi tego pana.

Zdecydowanie odradzam wizytę u tego pana. Nieuprzejmy, agresywny. Jego "tłumaczenie" choroby polegało głównie na wypowiadaniu się negatywnie o umiejętnościach innych lekarzy a zachwalaniu siebie. Nie wzbudza zaufania. Nie chodzi o zainteresowanie chorym a o kasę i autoreklamę.

Pan doktor uratował mi życie...teraz prowadzi moją pierwszą ciążę. Jak dla mnie najlepszy lekarz! Szczerze mogę go polecić:)

Miałam problemy z hormonami, żaden lekarz nie potrafil mi pomóc. Wystarczyła wizyta u dr. Głąba i już sie wszystko unormowało. Naprawde polecam

panie piszące komentarze miały może więcej szczęścia i trafiły na lepszy dzień doktora. Dla mnie nieuprzejmy, wypowiadający chamskie uwagi na temat innych lekarzy, nie rozwiązał mojego problemu, który bez trudu załatwiłam u innego lekarza. Nigdy więcej tam nie pójdę. Przereklamowany- kto pisze te dobre komentarze?

To bardzo dobry lekarz. Posiada dużą wiedzę z dziedziny ginekologi i położnictwa. Zdecydowanie polecam tego lekarza!

Uprzejmy, uśmiechnięty, cierpliwy, kompetentny. Po zdiagnozowaniu mnie, wszystko wytłumaczył, odpowiadał na wszystkie pytania, po czym wyjaśnił mi szczegółowo metody leczenia. Serdecznie polecam wizytę u tego lekarza.

napewno jest specjalistą w swojej dziedzinie ma dużą wiedzę ale to fakt nie zawsze potrafi ją przekazać we właściwy sposób; ma specyficzne poczucie humoru co może drażnić;prowadził mi moją pierwszą ciążę i byłam z niego bardzo zadowolona podejrzewam że kolejną też będę kontrolować u niego, a co do " poślizgów" czasowych to miłe panie same jesteśmy sobie trochę winne bo wizyta "pasuje nam tylko popołudniu i tylko do niego" a godzina ma tylko 60 minut...

uważam że posiada ogromną wiedzę,ale uważa że kobiety powinne posiadać podstawowe wiadomości ,chodzę do niego 2 lata ,chorobę napewno tłumaczy ,tylko my chyba za mało zadajemy pytań, tak podchodząc z mojego punktu widzenia zależy od jego dobrego lub złego dnia ,przecierz wszyscy jesteśmy tylko ludzmi my też jako pacjenci mamy te złe dni tkz.chandre .

Polecam. Zdecydowanie najlepszy lekarz w Opolu.

Polecam. Zdecydowanie najlepszy lekarz w Opolu.