dr Grzegorz Gojny

2,5

Nie polecam! Szkoda czasu i nerwów! Zamiast pomagać i leczyć to drwi z pacjentów! Jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim zlekceważeniem! ODRADZAM Z CAŁEGO SERCA!

Lekarz nieuprzejmy... przyszłam z dwoma problemami . Z jednym mnie kompletnie zbył (zmiana potrądzikowa do wycięcia na policzku) - ze nie mam się zajmować teraz sprawami kosmetycznymi, a w drugim przypadku jak przytoczyłam zalecenia ginekologa to zadrwił ze mnie ze cytuję ,,to czemu pani tego ginekolog nie zrobil’’.

Niepotrzebnie nabijane kolejki w przychodni, kiepska organizacja przyjęć pacjentów, kilka godzin opóźnienia, nie odpowiada na pytania pacjenta, brak możliwości uzyskania wyników badań bez udziału lekarza - znowu trzeba czekać kilka godzin.

Bardzo polecam Pana Doktora! Super podejście do pacjenta, bardzo miły i uprzejmy. Angażuje się by wszystko było dobrze. Szczerze polecam!

Najlepszy chirurg kompetentny,cudowne cieple podejscie do pacjenta,czas wizyty wystarczajaco długi,lekarz bardzo mily ,rzetelny ciepły,dr.Gojny operowal mnie,stał przy stole operacyjnym 4 godziny,teraz ponownie wybieram sie do niego z podobnym schorzeniem ..polecam tego lekarza,to uczciwy i kompetentny lekarz

Bardzo złe podejście do ludzi starszych, panie doktorze my ludzie po 70 też jeszcze chcemy żyć.