Wizytę u Pana doktora miałem z córką pół roku temu, nie mogła chodzić i zginać jednej nogi. Po opryskliwym przyjęciu w gabinecie Pan doktor nie chciał nawet wypisać zwolnienia z wf. Diagnoza była taka, (córka udaje i ma problem psychiczny). Zalecenia-proszę wiązać cegłę do nogi tak aby wymusić zginanie któremu towarzyszył ostry ból.Wszystko skończyło się dobrze prywatna klinika w Warszawie świetny specjalista operacja-winny był krwiak pod rzepką. Nie wiem z kąd pozytywne opinie.

Doktor Grzegorz Golański jest znakomitym ortopedą. Nie tylko jest uprzejmy, pomocny, ale zna się na rzeczy ! Ogromna wiedza, szczegółowo wyjaśnił sytuacje oraz przedstawił plan leczenia. Zauważyłam też, że można mieć z nim stały kontakt w trakcie leczenia, a jest to naprawdę potrzebne dla nas - pacjentów, w szczególności gdy jesteśmy po operacji. Polecam z całym sercem.

Doktor Grzegorz Golański jest znakomitym ortopedą.
Nie tylko jest uprzejmy, pomocny, ale zna się na rzeczy !
Polecam z całym sercem.

Super lekarz z powołania .Operował mojego syna.Załatwił mu nueodpłatnie ortezę na operowane kolano dzwoniąc gdzie trzeba.Polecam doktora bez rzadnego zawahania.

Dziękuję Panie Doktorze! Cieszę się, że się w końcu dostałam w dobre ręce. Polecam wizytę u Pana Doktora wszystkim Pacjentkom, które mają problem z biodrami. Pan Doktor postawił mnie na nogi. Dziękuję.

Dziękuję Panie Doktorze! Cieszę się, że się w końcu dostałam w dobre ręce.
Polecam wizytę u Pana Doktora wszystkim Pacjentkom, które mają problem z
biodrami. Pan Doktor postawił mnie na nogi. Dziękuję.

W ocenie lekarza winny liczyć się przede wszystkim kompetencje, wiedza i umiejętności. Jednak wiemy, że postawa lekarza jako człowieka przejawiająca się w podejściu do pacjenta,przekazywaniu informacji o chorobie i leczeniu, wyrazy empatii, ma także znaczenie, a nierzadko nawet wpływ na efekt terapii (co także można naukowo wytłumaczyć). Moja ocena dla pana Grzegorza Golańskiego, z którym zetknęłam się w ICZMP w Łodzi na o. traumatologii i ortopedii dla dzieci jest bardzo dobra w obu ww. aspektach. Kompetentny, skrupulatny i dokładny, a do tego sympatyczny i empatyczny. Przy okazji podzielę się wrażeniem nt. personelu wspomnianego oddziału, który ma baaardzo dużo pracy raczej w trudnych (czyt. ciasnych) warunkach, a wrażenie to jest jak najbardziej pozytywne. Moje dziecko trafiło pod pieczę pana G. Golańskiego i bardzo się z tego powodu cieszę, bowiem już zdążyłam się przekonać po tygodniu pobytu syna w oddziale i dzisiejszej wizycie w poradni ortopedycznej, że nic nie ujdzie jego uwadze i nic nie zostanie zaniedbane. Do tego jeszcze ludzka postawa (dr sam dźwignął moje dziecko, które do kruszyn nie należy, by je posadzić na stole zabiegowym - po raz pierwszy, szczerze mówiąc byłam świadkiem takiego zachowania się lekarza), Dziękuję i z całym sercem polecam osobę pana Grzegorza Golańskiego, któremu życzę wspaniałej kariery i wszelkiego powodzenia! :) Agnieszka, Bełchatów