dr n. med. Grzegorz Górny

Internista, Endokrynolog

Lekarz raczej nie godny polecenia bynajmniej jak dla mnie. Wizyta zazwyczaj przebiega za każdym razem tak samo, nic więcej o chorobie czy o wynikach. Wizyta prywatna, bardzo droga jak za 10 minut a niczego się nie dowiaduje o swy chorobie. To za co ja w końcu płacę.

Lekarz raczej nie godny polecenia bynajmniej jak dla mnie.

Ten lekarz to totalna porażka ,byłam już u wielu specjalistów i prywatnie i na NFZ ale z takim hamem i egoistą jeszcze się w życiu nie spotkałam.Wizyta prywatna trwała 5 min z czego połowę czasu pan dr prowadził prywatną rozmowę telefoniczną ,potem pomacał mnie po szyi,skierował na usg oczywiście też prywatnie ,podsumował że prawdopodobnie nigdy nie miałam nadczynności tarczycy a guzki które mam są efektem tego że taka moja uroda.Po czym podniósł się z miejsca dając mi do zrozumienia ze na mnie już czas po kolejny pacjent czeka.Normalna masakra!!!!

Doktor Gorny jest bardzo dobrym specjalista nie tylko w swojej dziedzinie.Bardzo uprzejmy i kompetentny.Lecze sie na tarczyce juz dobre kilka lat i jedynie pan.dr.Gorny pomogl mi.(dobrze dopasowal dawke leku,czego innemu lekarzowi to sie nie udalo)Jest godny polecenia.

pan G.Górny jest godny polecenia.pozdrawiam

pan G.Górny jest godny polecenia.pozdrawiam

Bardzo zawiodłam się na tym lekarzu i nie polecam.

Bardzo zawiodłam się na tym lekarzu i nie polecam.

Na niczym się nie zna !jak usłyszał że jestem po medycynie to kompletnie zglupial i nie wiedział nic .potem postawił mojemu dziecku taka diagnozę,że prawdziwi specjaliści zgodnie stwierdzili że to chyba nie lekarz, bo temu chociażby ze względów etycznych nie wolno stawiać takich diagnoz bez wykonania specjalistycznych badań .do tego maksymalny chciwiec.na pierwszej wizycie ok zawołał ile woła, ale kolejna wygladala tak, że rzucił okiem na wyniki z lab. (mojego dziecka już nawet przy tym nie było) postawił tą swoją pożalowania godną diagnozę i zawołał sto złotych !!!!!

Uważam ze przyjmuje na ilość nie na jakość .chodzę z przymusu 1 raz w roku i to uważam że przepłacam

Jestem pacjentka dr Górnego i bardzo pomógł. Kompetentny lekarz, nie tylko w endokrynologii.Dziękuję pacjent J.Górski

Jestem pacjentka dr Górnego parę ładnych lat i mi bardzo pomógł. Kompetentny lekarz, nie tylko w endokrynologii.Polecam.

Jest wspanialym kompetentnym lekarzem wrazliwy na czlowieka pomocny w kazdej sytuacji.Maria witkowska pacjentka