dr n. med. Grzegorz Górski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

1,7
1,7

to nie lekarz nie powinien leczyć . Wykończył moją mamę. Po prostu to zwykły rakarz. Nadaje się do wypasania świń. Syn pacjentki z Płocka! NIE POLECAM

Ten pseudolekarz podczas operacji tak napieral swoim wielkim cielskiem i z cala sila na moja Babcie, bo stent nie chcial przejsc dalej przez zyle, ze polamal Babci dwa zebra, od tamtej pory Babcia dostala przepukliny brzusznej i zaczely sie problemy z oddawaniem moczu i inne z tym zwiazane, zaczela jej wypadac macica, ma problemy z wyproznianiem, czesto czuje silne klucia polamanych zeber na narzady wewnetrzne.Poza tym Górski przeprowadzil operacje bez znieczulenia, Babcia czula w jej trakcie potworny ból a personel nie reagowal na to tylko sie smiali i robili dalej.to nie lekarz to kompletny ignorant, nie slucha co do niego pacjent mowi, nie sluchal gdy ja z Babcia przekazywalam mu przed operacja wazne informacje o Babci osteoporozie i ze Babcia ma silne bóle nóg w trakcie kazdej operacji, wiec potem gdy Babcia wierzgala nogami w trakcie operacji krzyczal na Nia a przeciez informowalysmy go o tym odpowiednio wczesniej, ale on to zbagatelizowal. Zycze mu aby go to samo spotkalo co moja biedna, cierpiaca Babcie. Po jego operacji Babcia jest kaleka.TO JEST NAJGORSZY LEKARZ JAKIEGO ZNAM. OMIJAJCIE Z DALEKA, BO WAM TEZ KRZYWDE ZROBI.

Lekarz nie słucha pacjenta i nie wykonuje badań. Jest ignorantem. Wizyta to jakiś absurd. Szkoda czasu i zdrowia na taki brak kompetencji. Wydaje mi się, że zachowanie tego lekarza to jakaś kpina.