lek. dent. Grzegorz Grodońlek. dent. Grzegorz Grodoń - zdjęcie profilowe

lek. dent. Grzegorz Grodoń

Lekarz dentysta ze specjalizacją z chirurgii stomatologicznej; ukończył z wyróżnieniem Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Rozwija się w kierunku stomatologii zabiegowej, ze szczególnym uwzględnieniem chirurgii oraz endodoncji. W codziennej pracy stara się kierować spokojem i empatią w stosunku do swoich pacjentów. Aktywny członek ITI (International Team for Implantology), PTTK i PZSS.
Pozazawodowo interesuje się historią (szczególnie średniowiecza) oraz szeroko pojętą polską fantastyką.

Ostoja a nie lekarz. Świetnie zapewniony komfort psychiczny pacjenta, za każdym razem. Wyrywanie zębów jest po prostu przyjemne, czego się nie spodziewałem. Gorąco polecam.

ja bym sobie życzyła, żeby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta. Od początku do koca wizyty miałam przeświadczenie, że znajduję się w dobrych rękach lekarza "z powołania".

Bardzo profesjonalne podejście do swojej pracy, ale i pacjenta; kultura i delikatność - z pełnym zaufaniem i bez strachu zgłaszałam się na leczenie. Polecam.

Świetny specjalista w swoim fachu. Polecam Jeżeli ktoś się boi, przestaje się bać. Skoro Ja nie uciekłam znaczy że doktor ma to coś ''zamiłowanie w swoim fachu''

Świetny specjalista w swoim fachu. Polecam

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Pełen profesjonalizm. Świetny specjalista w swoim fachu. Polecam

Wspaniały Lekarz pełen profesjonalizmu, dbający zarówno o fizyczny jak i psychiczny komfort pacjenta. Od momentu wejścia do gabinetu ma się poczucie spotkania z Lekarzem z powołania i Dobrym Człowiekiem. Naprawdę Wspaniały Lekarz~

Bardzo dobry lekarz, naprawdę polecam.Bardzo dobre podejście do człowieka, wysoka kultura osobista, uprzejmosc.Jeżeli ktoś się boi, przestaje się bac.Polecam.