dr n. med. Grzegorz Grzybowski

Dermatolog, Wenerolog

Polecam lekarza, z dużym doświadczeniem i szeroką wiedzą, śledzi na bieżąco najnowsze badania i skuteczne terapie w dziedzinie dermatologii. Pomógł mi.

Porządny człowiek i specjalista. Potraktował bardzo uprzejmie i z troską pacjentkę w podeszłym wieku, którą przyjmował przed nami, na fundusz. A mojej mamie naprawdę pomógł. Jedna wizyta wystarczyła po latach zmagań z problemem, dobra diagnoza i odpowiedni lek. Szacunek dla tego lekarza. Bardzo dziękujemy.

Polecam , trafna diagnoza. Indywidualne podejscie do pacjenta. Poswieca czas , wysłuchujac pacjenta, dobrze tlumaczy chorobe, a co najwazniejsze wyleczyl mnie.

wyjątkowy prostak z epoki głębokiej komuny, metody leczenia i diagnoza nie przystają do tytułu specjalisty dermatologii, omijać szerokim łukiem

Jako jedyny z trzech dermatologów potrafił odpowiednio dobrać leki. Co prawda nie pomogły na długo i muszę wybrać się ponownie, ale taka jest niestety przypadłość mojej choroby, więc nie winię go za to:) Polecam.

Początkowo myślałam że dobrze trafiłam, mialam jakas wysypkę ma dłoni i wybralam do dermatologa zaczal od testow alergicznych ktore nic nie wykryly, kazał mi kupić vratizolin i (zazwyczaj na opryszczke) i kazal mi smarowac i wrocic na kontrole za miesiac. Zużyłam ok 4 tubki i znowu wróciło wiec wzial probki z tego na badania czy są grzyby, przyszly wyniki (ok 4 wizyta-juz 200zł) nic nie wykazalo dal mi masc sterydową i kazal cigle nia smarować znowu uzylam sporo tubek i smarowalam ok 3 miechy, wszystko tylko sie powiekszylo i na łokciach i nogach. az tak sie pogorszyło że mialam rany na calych dłoniach miałam ciagle zgięte, zusialam na tydz przerwac studia i pojechalam do innego dermatologa jak sie okazało mam Atopowe Zapalenie Skóry który bardzo łatwo zdiagnozować bo ma charakterystyczna wysypke a te sterydy tylko zaostrzyły wszystko i sie powiększyło na dodatek miałam GROMKOWCA ZŁOCISTEGO i LISZAJEC ZAKAŹNY leki z wizytą u kolejnego der wyniosły mnie ok 250zl ale po kilku dniach widziałam poprawe. na tego derm wydalam ok 600 zł lekko i dodatkowe choroby. ZUPEŁNIE NIE POLECAM!!!

Wyjatkowo niemiły i niekompetentny lekarz. W żaden sposób nie analizuje przyczyn choroby, nie odpowiada na pytania. dodatkowo poleca leki, które juz dawno nie sa uzywane, ze wzgledu na ich nikłą skutecznośc i mozliwośc spowodowania licznych problemów. nie wiem, czy Pan doktor jest taki w przypadku każdej choroby, ale na temat tradziku nie ma pojęcia.Jest najgorszym lekarzem do którego trafiłam.

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Od kilku lat leczę i niego łuszczycę. Za każdym razem gdy pojawi się nowy wysyp, bardzo szybko potrafi doprowadzić moją skórę do normalnego stanu. Słucha pacjenta i tłumaczy w jaki sposób będą działać leki. Gdy ponownie odwiedziłam tego lekarza po półtorarocznej przerwie bardzo dobrze mnie pamiętał. Do tego jest bardzo sympatyczny. Na początku rzeczywiście mało mówił, jednak z czasem nauczyłam się z nim rozmawiać. Na pewno nie owija w bawełnę.

jego diagnoza różniła się znacznie od diagnozy pewnej pani doktor. wydawał się być pewny tego co mówi i diagnozę postawił bardzo szybko i zdecydowanie (chodziło o pewne znamiona na ramieniu). Jednak podczas wizyty był nieuprzejmy i gburowaty.

Polecam - był to mój pierwszy dermatolog, który podszedł do mojego problemu z trądzikiem profesjonalnie. Wprawdzie kuracja poprawiła mój stan tylko na kilka miesięcy, ale szczerze polecam tego lekarza. Profesjonalista, rzeczowy, rozmawiający z pacjentem. Zdecydowanie na plus.