Nie polecam!!!! Lekarz nie miły i drogi.. Odradzam! Byłam u doktora na NFZ oraz prywatnie i więcej razy moja noga u niego nie postanie

Lekarz miły, spokojny, delikatny, wszystko dokładnie wytłumaczył, bez pośpiechu, bardzo miły, uśmiechnięty, polecam zdecydowanie.

Skandal! Lekarz ktory zleca badania za 800zl przy wynikach ktore tego nie wymagają! Doradza zabiegi za 1200zl podczas gdy inni doświadczeni lekarze twierdza ze to zupełnie zbędne! Bardzo drogi! Wizyta, cytologia, usg, wypisanie recepty - wszystko osobno płatne. Nie polecam, wręcz ostrzegam i odradzam!

Do lekarza zdecydowałam się pójść po tym jak źle zostałam potraktowana przez poprzedniego. Miałam wtedy zapalenie i szukałam ginekologa który szybko mnie przyjmie. Jako jeden w całym mieście przyjął mnie Doktor Gut. Był miły, delikatny i wszystko dokładnie tłumaczył. Zapalenie przeszło po paru dniach. Może za krótko do niego chodzę ale jak na razie nie mam żadnych zarzutów. Mogę polecić w 100 %.

Kilka lat temu rodziłam w Mikołowie, nawiasem mówiąc doktor nie był z tego powodu zadowolony i tego nie ukrywał. Podczas przyjęcia na oddział w Mikołowie ordynator chwycił się za głowę że przy tak potwornych żylakach kończyn które miałam lekarz prowadzący nie zalecił mi zastrzyków przeciwzakrzepowych podczas ciąży tylko zbagatelizował problem. Dopplera robiłam w trosce o siebie i dziecko bo doktor stwierdził że to niepotrzebne. Kilka miesięcy po porodzie miałam operację usunięcia niewydolnych żył. Dobrze ze w czasie ciąży nic złego się nie przytrafiło.

To nie lekarz, tylko rzeźnik! Chodziłam do niego przed ciążą i początkowo w ciąży. Omal przez niego nie poroniłam. Jak dostałam w ciąży zapalenia żył, to kazał mi łykać magnez! Poza tym oszukiwał mnie, że mam nadżerkę i wmawiał, że mam chlamydię, żeby wydoić mnie z kasy na niby konieczne leczenie i dokładniejszą diagnostykę. Poza tym, zero delikatności...

z ręką na sercu - lekarz godny polecenia!

z ręką na sercu - lekarz godny polecenia!

Miałam do czynienia z Panem Doktorem w szpitalu. I jako jedyny tłumaczył co mi się dzieje i uspakajał. Bardzo sympatyczny i jako jedyny wzbudził moje zaufanie i dzięki niemu byłam spokojna w szpitalu.

Dobry lekarz.polecam koszt usg 90 zł lekarz godny polecenia.ja miałam duży problem którego przez 4 lata niezwykł żaden lekarz.panu doktorowi odrazu coś niepasowalo i zalal mnie różnymi badaniami i wyszło:-(polecam

Wizyta w szpitalu, a raczej konsultacja, lekarz miły i uprzejmy, odpowiedział na moje pytania, niestety przy badaniu niedelikatny.