U pana doktora znalazłam się przypadkiem - po badaniach w szpitalu okazało się że konieczna jest prywatna wizyta bo dzidziuś jest zagrożony hipotrofią... Wizytę miałam niecały miesiąc przed porodem, pan doktor stwierdził, że synek jest troszkę mniejszy ale do porodu jeszcze dorośnie, nie było mowy o żadnej hipotrofii... No cóż, z tego co wiem teraz to można było wcześniej wszystkiemu zapobiec przez odpowiednie leki, podobno pomiar na usg daje odpowiedni obraz czy dzidziuś prawidłowo rośnie :( Czasu niestety nie wrócę, ale może kogoś uda się przestrzec że jak się samemu nie dopilnuje to nie ma co liczyć na lekarza nawet za tak duże pieniądze za wizytę. Smutne ale prawdziwe

po prostu katastrofa, chamski, bezczelny, miałam z nim "przyjemność" się spotkać w szpitalu, zero zainteresowania,wytłumaczenia nawet karty informacyjnej nie chciało się panu doktorowi przeczytać, NIE POLECAM

Polecam tego lekarza tylko tym, którzy mają 'worek pieniędzy". Chodziłam do doktora 10 lat na wizyty,ale dopiero w czasie ciąży zobaczyłam o co tak naprawdę tu chodzi. Wizyta ok 70 zł ale na tym nie koniec dodatkowo USG 70zł do tego L4 70 zł i rachunek prosty 1 wizyta 210zł. Poza tym na początku ciązy wiedziałam ze wizyty są co 4 tyg potem 3 tyg, 2 tyg a po terminie co tydzień. Ale nie! mimo ze miałam juz ustalony termin CC doktor stwierdził ze jeszcze kolejna wizyta jest potrzebna bo teraz powinnam chodzic juz co tydzień ( nic sie nie działo termin miałam dopiero za 2 tyg) Chciał mi jeszcze ustalić wizyte 2 dni przed CC to juz przesada. Poza tym za wystawienie zaświadczenia na becikowe oczywiście zapłaciłam 70zł jak za wizyte. Pytam się gdzie jest jakaś etyka lekarska. Zmieniałam po tym wszystkim lekarza a u tego Pana moja noga nie postanie więcej.

Ilość czasu, sposób prowadzenia rozmowy, kultura osobista, kompetencja - wszystko bez zarzutu. Godny polecenia. Koszt wizyty prywatnej porównywalny z innymi.

Dobry lekarz, kompetentny, fachowo podchodzi do problemu, jest miły, jeśli trzeba zrobić jakieś badania dodatkowe, najpierw mówi gdzie mogę zrobic je za darmo, mimo, że ma prywatny gabinet nie namawia do wizyt prywatnych, no i jest delikatny, polecam

Dobry lekarz ale strasznie drogi niestaty.

Dobry lekarz ale strasznie drogi niestaty.

Wizyta była rewelacyjna. Kompleksowe badanie! Dokładne omówienie mojego problemu, (który zresztą spowodował inny ginekolog). Pan doktor poświęcił mi tyle czasu i uwagi ile oczekiwałam. Fakt ze wizyta była prywatna, ale porównując z inną Panią ginekolog to naprawdę warto było wydać te 70 zł. To jest to, czego oczekuje od lekarza!

mly sympatyczny młody, polecam!!!

mly sympatyczny młody, polecam!!!