dr n. med. Grzegorz Haberek

Neurolog

dr w miarę miły i rzeczowy, choć znam lepszych specjalistów, posiada dużą wiedzę, ale nie poświęcił mi dużo czasu, na wizytach płatnych bardziej zajmuje się pacjentem

Dziwią mnie te wszystkie negatywne opinie.Znam doktora kilka lat .Moim zdaniem jest b.dobrym specjalista i człowiekiem.Zawsze mi pomogł bez interesownie.Nie bylam jakis czas .Ale obecnie odszukalam gdzie doktor przyjmuje i wybieram sie na wizyte.

Być może Pan doktor na wizytach płatnych jest w porządku, ale jako Ordynator i lekarz według mnie nie nadaje się do leczenia ludzi. Po drugiej wizycie w szpitalu zostałam wypisana w takim stanie jak zostałam przyjęta. czyli bardzo silne bóle głowy i zawroty głowy takie , że nie daje rady chodzić. Pan doktor nawet nie pozwolił zrobić wszystkich badań mimo , że doktor prowadząca uznała je za konieczne, żeby zdiagnozować chorobę. Kazał brać leki takie jak do tej pory, czyli leki na wszystko i na nic..

Kompetentny, rzeczowy, uprzejmy, godny polecenia.Zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Ma intuicje, taktowny.

Kompetentny, rzeczowy, uprzejmy,
godny polecenia.Zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Ma intuicje, taktowny.

Polecono mi tego lekarza. Chodziłam prywatnie. Neurologicznie leczę się od kilkunastu lat. Konsultowali mnie przez te lata różni lekarze- fachowcy- profesorowie zarówno z Lublina jak i Warszawy. Jednoznacznie opiniowali wyniki badań pod kątem mojej choroby. Ostatnimi czasy stan zdrowia trochę mi się pogorszył a Pan dr poszedł na łatwiznę /gdzie liczyłam, że mi pomoże/ to zrobił w swojej ocenie ze mnie "wariata". Jestem aktywną, niezależną i spełniającą się zawodowo osobą. Nie korzystam z żadnych przywilejów z tyt. swojej sytuacji zdrowotnej więc też nie mam żadnej przyjemności z przyjmowania okropnych leków, pobytu w szpitalu itp. Pan dr chyba uważa inaczej. Jeśli nie potrafi poradzić sobie z diagnostyką bólu głowy to niech zmieni zawód. Na psychikę ludzką można zgonić wszystko i kto jak kto to on o tym doskonale wie. "Panie doktorze okazało się, że moje bóle głowy związane są ze zmianami na kręgosłupie szyjnym- ale to zbyt skomplikowane prawda?" Jest mi niezmiernie przykro, że zostałam tak potraktowana. Przez kilkanaście lat leczenia nikt nie zaniżył mi tak mojej samooceny. Przyzwyczaiłam się, że jestem chora ale nigdy nie uważałam się za os. niepełnosprawną. Dzięki Panu dr pierwszy raz tak się poczułam. Choroby neurologiczne są "trudne" szczególnie społecznie. Trzeba uczyć się je akceptować zarówno przez chorego jak i społeczeństwo. Dzięki takim lekarzom jak dr Haberek kilkanaście lat walki, i udawadniania sobie i społeczeństwu, że jest się normalnym, dobrym w tym co się robi i niezależnym "może pójść w śmieci."
Dziękuję Panie doktorze. Bardzo mnie Pan rozczarował.

Bardzo sympatyczny i niezwykle otwarty człowiek. W końcu nie czułam się jak pod obstrzałem tylko swobodnie rozmawiałam o swoich problemach. Bez zawahania kieruje na diagnostykę. Gorąco polecam.

Generalnie wydaje mi się, że jest dobrym lekarzem, mimo tego iż wykrył u mojej żony padaczkę a potem kilka miesięcy później stwierdził, że to nie padaczka. Trochę dziwne. W przychodni praktycznie zawsze trzeba na niego czekać, spóźnia się średnio 2-3 godziny. Raz czy dwa razy to rozumiem, ale robi to nagminnie. Ogólnie przyjemny facet, ale ja bym szukał innego specjalisty.

doskonały neurolog, pomógł mojej rodzinie po wypadku samochodowym w zeszłym roku. Zlecił nam badania tomografi od razu i bez zbędnych pytań, dostosował rehabilitacje i leczenie. Świetny specjalista!

Nie zamienił bym dr Haberka na nikogo innego. Zawsze mi pomaga i znajdzie czas aby mnie przyjąć. Jest lekarzem bardzo życiowym , wie jak zawodowo jak i z humorem podejść do pacjenta

Wszyscy mnie zbywali, twierdzili, że jestem zdrowa tylko histeryzuje. Okazało się, że mam borelioze. Super jako lekarz iczłowiek.