lekarz Grzegorz Hille

Przebywałam w Szpitalu Wadowickim na oddziale ginekologicznym od 27.12.2021r. do 31.12.2021r.. Jestem bardzo zadowolona z pobytu w szpitalu jak i z wyniku zabiegu, który przeprowadzał Dr. Grzegorz Hille. Doktor jest specjalistą w swojej dziedzinie, dokładnie wytłumaczył przebieg operacji jak i ciąg dalszego leczenia. Po zabiegu wszystkie dolegliwości z jakimi się zmagałam minęły. Komfort życia znacznie się polepszył. Szczerze polecam Doktora wszystkim pacjentkom, które zmagają się z problemami ginekologicznymi.

U doktora byłam na wizycie zaledwie dwa razy (pod nieobecnośc mojego dr prowadzącego) ale musze przyznac że jest to fachowiec z prawdziwego zdarzenia. Doświadczenie, spokój i trafiona diagnoza. Doktor jest konkretny i kompetentny. Pozdrawiam

Wizyta przebiegła sprawnie, rozpoczęła się punktualnie. Pan doktor jak zawsze wykazał się profesjonalizmem, delikatnością i wysoką kulturą osobistą. Badanie zostało omówione w zrozumiały sposób. Zostałam poinformowana o dalszych badaniach, które należy przeprowadzić. Wizyta satysfakcjonująca, dziękuję!

Szczerze polecam :-) Przemiły Pan Doktor, bardzo rzetelnie i konkretnie wyjaśnił mi na czym polega mój problem zdrowotny i zaproponował odpowiednie leczenie. Stresowałam się przed wizytą całkiem niepotrzebnie.Wizyta punktualna co do minuty.

Szczerze polecam :-)

Z czystym sumieniem mogę polecić Doktora Hille. Z dużym zrozumieniem i profesjonalizmem zajął się moim przypadkiem. Dobrał mi takie leczenie,dzięki któremu uniknęłam operacji. Wszystko tłumaczy, nawet wielokrotnie, gdy jest taka potrzeba, bije od niego niesamowity spokój, który tylko dodatkowo utwierdza pacjentkę w przekonaniu, że właściwie trafiła. Dzielnie znosi,z dużą wyrozumiałością, gdy mimo sugestii, pacjentka unika zajścia w ciążę. Nie ocenia i daje wsparcie, gdy pacjentka tego potrzebuje. Zdecydowanie polecam doktora jako człowieka i wspaniałego specjalistę

Doktor Hille jest najlepszym lekarzem jakiego spotkałam.Wiele lat chorowałam na zapalenie jajników i wielu lekarzy nie było mi w stanie pomóc,dopiero po zastosowanym leczeniu przez doktora doczekaliśmy się z meżem ukochanej córeczki. Teraz z czystym sumieniem polecam doktora jako człowieka i wspaniałego specjalistę

z meżem ukochanej córeczki.

Bardzo doświadczony i kompetentny lekarz. Nie zamieniłabym Pana doktora na żadnego innego. Pozdrawiam

Byłam tylko na jeden wizycie w związku z niepokojącymi mnie objawami. Lekarz delikatnie bada, odpowiada na pytania i tłumaczy wszystko. Nie było specjalnego opóźnienia w przyjęciu, i można było wybrać w miarę szybko termin wizyty. Lokalizacja gabinetu Kraków-Salwator, blisko głównej ulicy Kościuszki i komunikacji (pętla tramwajowa zaraz obok) czyli dojazd łatwy też na plus.

Bardzo miły, uprzejmy i doświadczony lekarz. Holistyczne podejście do zdrowia pacjenta i bardzo dobrze dopasowane leczenie. Ogromna wiedza i duże doświadczenie. Kilka lat szukałam równie dobrego ginekologa i w końcu znalazłam. Polecam z całego serca.

Doktor Grzegorz mocno angażuje się w sprawy pacjentek. Rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania. Jest sympatyczny i ma super podejście do pacjentów. Prywatnie byłam u niego pierwszy raz ale prowadził moja ciąże od 4 Msc. Gorąco polecam.